Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 06:53, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)
U nas jednak zdecydowanie więcej jeszcze jest liści na drzewach, u Ciebie tak czyściutko

Świetna robotę robią teraz zimozielone w ogrodzie.
Kody ścinasz hakon? Jak całkiem się obkurczył od mrozów?

Wiesz ze u nas szybciej wszystko sie "oczyszcza" Hakone obcinam dopiero wiosną, nic z nimi nie robie.
Teraz zostało mi jeszcze zabezpieczenie donic na zimę i róż. A potem to tylko czekanie na wiosnę...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
justi 07:33, 09 lis 2016


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Świetny jest ten przedogródek, napatrzeć się nie mogę.
U mnie dzis zima, pada sporo śniegu.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
leon60 08:52, 09 lis 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Jak na tą porę roku w ogrodzie masz idealnie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
UrsaMaior 09:03, 09 lis 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8251
ana_art napisał(a)
Przy okazji robienia zdjęć znowu powróciły myśli o klonie cynamonowym w tym miejscu


Postanowiłam się ujawnić, bo podglądaczką jestem od dawna Widzę, że myślisz o cynamonowym, kupuj, nie zastanawiaj się! To cudowne drzewo, a to miejsce jest dla niego wymarzone. W moim ogrodzie to jedyne drzewo, które nie zawiodło mnie jeśli chodzi o jesienne przebarwienia. U Ciebie kolorystycznie zagra bombowo!
____________________
ogród pod lasem
BasiaLT 10:42, 09 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Aniu twój ogród o każdej porze roku prezentuje się rewelacyjnie i jest kopalnią pomysłów. Dużo ludzi narzeka na brzozy a ja i tak zamierzam je posadzić, u ciebie pięknie się prezentują.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Luki 11:14, 09 lis 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Coraz bardziej lubię hakone bo nawet zmrożone super się prezentuje, oczywiście dopóki śnieg nie przygniecie i chyba też już miskanty sobie powiąże by później nie robić tego w mrozie. Ogród super się prezentuje
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
martaibartek 11:45, 09 lis 2016


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Aneta twój listopadowy ogród zachwyca tak jak w każdym innym miesiącu.
Te powiązane miskanty,brązowe hortensje, rozchodniki nadal różowe... piękne jesienne kadry
____________________
ren133 12:04, 09 lis 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
ana_art napisał(a)




I trawy już powiązałaś pracusiu i jak pięknie liście wygrabione
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Makao_J 15:01, 09 lis 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
U Ciebie jeszcze takie słońce?? Ciesz się ciesz bo nie długo i do Twojego ogrodu zapuka śieeeeg

Zauważyłam że trawy już podwiązałaś. Muszę w takim razie też się zebrać nim całkiem mnie zasypie
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
TeresaK 17:03, 09 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
ana_art napisał(a)
Przy okazji robienia zdjęć znowu powróciły myśli o klonie cynamonowym w tym miejscu
Aniu, przed domem mam bardzo podobną rabatę. Tzn. jej kształt. Inaczej ją obsadziłam. Żałuję, że wcześniej Twojej nie widziałam.
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies