Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój zielony azyl

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój zielony azyl

Imienniczka 22:50, 25 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Bardzo podoba mi się Twój ogród. Clematisy są bajeczne
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Maryla 21:31, 31 lip 2016

Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 87
Znów zrobiłam parę zdjęć- przyrodą jest tak piękna, że nie da się jej nie fotografować

A tu moje pomidorami koktajlowe

Są pyszne!
____________________
Maryla Mój zielony azyl
malgol 08:06, 01 sie 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Masz moje ulubione połącznie jeżówek i rudbekii Piękne wszystko!A domek dla wnuków gotowy?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Maryla 08:33, 01 sie 2016

Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 87
Domek jest w połowie gotowy- synowie robią go po pracy, więc trochę to trwa. Moim zadaniem będzie go pomalować i wkomponować w otoczenie- stanie w lasku.
Zrobiłam już leśne skrzaty, które rozmieszczę pod roślinami, żeby wnuk musiał ich szukać - on ma 2,5 roku.
Jak się z tym uporamy to wrzucę zdjęcia. Musimy zdążyć do 20 sierpnia, wtedy przyjeżdża córka, zięć i wnuk Jaś

____________________
Maryla Mój zielony azyl
Poziomka 22:59, 08 sie 2016


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Pomysł ze skrzatami obłędny, Jaś na pewno będzie zachwycony.Skrzaty bardzo urodziwe .
W ogrodzie zaczynam czuć jesień, zawsze jak widzę kwitnące floksy przypominają mi się wrześniowe bukiety mojej babci.
Podziwiam ogrom pracy i metamorfozę jaką przeszła działka.
Pozdrawiam cieplutko Jasia
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Maryla 20:18, 21 sie 2016

Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 87
Witam po dłuższej nieobecności. Pomagałam mamie przy małym remoncie w domu, więc na pracę w ogrodzie zostawało niewiele czasu. A do tego zmienna pogoda. Ale najważniejsze, że domek dla wnuka zdążyliśmy zrobić. Pozostało jeszcze jakoś wykończyć środek.
Poniżej trochę zdjęć zrobionych na szybko.








W domku chcę jeszcze podłogę wyłożyć deskami i postawić jakiś stoliczek.





____________________
Maryla Mój zielony azyl
malgol 08:11, 22 sie 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Piękny domek Ale będzie miał fajna niespodzianke A ile lat ma wnuczek?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Maryla 10:54, 22 sie 2016

Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 87
Wnuk ma 2,5 roku. Przyjechał z rodzicami w piątek późno wieczorem ( oni mieszkają w Austrii). Będą u mnie trzy tygodnie. Z przejęciem szukał skrzatów, a wieczorem, gdy zaczęły kąsać komary, to nawet skrzaty zostały spryskane preparatem p/komarom, żeby nic ich nie pogryzlo
Atrakcją są rybki, które co chwilę są przez Jasia dokarmiane, ( po wyjeździe wnuka chyba będę musiała zaserwować karasiom kurację odchudzającą )
____________________
Maryla Mój zielony azyl
malgol 11:25, 22 sie 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Taki ogród z atrakcjami to dla dziecka sama frajda Mój syn już prawie dorosły a jak się wprowadziliśmy do domu z ogrodem to też juz był na tyle duzy ,że skrzaty , domki i place zabaw nie były już potrzebne także nie doświadczyłam tego na własnej skórze Poczekam na wnuki choć mimo wszystko mam nadzieje ,ze jeszcze z tym zaczeka
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Maryla 22:05, 11 wrz 2016

Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 87
Ponownie witam na forum. Byłam na 3-tygodniowym urlopie, więc mam zaległości :-\
Pogoda u nas przepiękna, więc porobiłam trochę zdjęć.







Lato się już kończy, przychodzi jesień i to widać już w przyrodzie.

Wnuk już pojechał-był u mnie z rodzicami przez 3 tygodnie. Ma 2,5 roku, ale bardzo dzielnie i profesjonalnie pomagał mi w pracach w ogrodzie.



Teraz trzeba będzie zabrać się do przesadzania zbyt rozrośnietych bylin, do posadzenia cebul tulipanów, lilii, do "zaplanowania wiosny 2017".


____________________
Maryla Mój zielony azyl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies