Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W zgodzie z naturą

Pokaż wątki Pokaż posty

W zgodzie z naturą

MirellaB 09:35, 03 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Elu, ale Ty już masz fajnie takie dorodne rośliny Uwielbiam dojrzałe ogrody

Na pierwszym zdjęciu to liście kany?

Pierwsze Annabell tzn.pierwsze kwiaty w tym sezonie, czy krzewy dopiero posadziłaś? Wielkie te krzaki, więc chyba dłużej je masz

Podoba mi się, że poprawnie piszesz Annabell jako jedna z nielicznych

Oj groźnie wyglądało faktycznie
Tęcza piękna
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
elka_ 12:50, 03 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
AsiaK_Z Asiu, wichura na szczęście większych szkód nie zrobiła, ogród mam osłonięty od zachodniej strony przez wysokie świerki.

Jedyne co, to Annabell troszkę przygięte, ale to chyba bardziej przez kwiatostany nasiąknięte wodą

"weekend był i już się prawie zmył" dobrze powiedziane Młodzi pojechali pod namiot nad jezioro, mieli wrócić w niedzielę, a wrócili w sobotę pod wieczór, bali się, że noc może być pogodowo nieciekawa

Karol99 Dziękuję Karolu dojrzały jak jego ogrodniczka

MirellaB Tak , na pierwszym zdjęciu to kany, miałam ich całe mnóstwo, ale jesienią za późno zabezpieczyłam kłącza przed mrozem na szczęście córka podzieliła się ze mną swoimi

Annabell są u mnie od jesieni 2014, w ubiegłym sezonie rosły w bardzo suchym i wietrznym miejscu, wiosną tego roku przesadziłam i są lepsze, ale i tutaj mają chyba za dużo słońca (od rana prawie do 15-tej).

Z tą pisownią to jest tak, że czytając różne wątki na O muszę zastanawiać się o jaką roślinę chodzi, bo ludzie piszą uproszczeniami i ja biedna nowicjuszka nie mogę się czasami zorientować o co chodzi , ale myślę, że z czasem i ja będę używać ogrodowiskowego slangu

Wichura wyglądała groźnie, majtała tymi brzozami jak pędzelkami

Podwójna tęcza zachwyciła wszystkich domowników na czele z Zosią moją wnuczką, która była bardzo podekscytowana tym widokiem
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
AsiaK_Z 14:29, 03 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ło matko! Elka tyś babcią? No bo padnę. Na awatarku przeca 30-tka. Świat szaleje pani Popiołkowa
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
wiunia 16:56, 03 lip 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Elu bardzo lubię takie dojrzałe i pełne dużych roślin ogrody można w nich podziwiać wiele odcieni zieleni, a mnie to zawsze zachwyca!
Pięknie masz po prostu!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
elka_ 00:22, 04 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
AsiaK_Z już poczwórną babcią awatarek taki od lat w sieci, może powinnam go zmienić, ale wszyscy mówią, że uśmiech ten sam, więc zostawiam

wiunia Dziękuję Jednak zamierzam wprowadzić kilka zmian, bo to co widzę na O, to po prostu dech zapiera - też tak chcę mieć
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
hanka_andrus 05:51, 04 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Elu, wpadam w ramach podziękowań za wizytę wczorajszą. Ho,ho, ho! Poczwórna babcia!
Lecę pozaglądać na Twoje rabatki! Bo w zgodzie z naturą też lubię!

Miłego tygodnia życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
AsiaK_Z 06:10, 04 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Poczwórna? No to leżę i kwiczę Miłego dnia Elu
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
elka_ 11:11, 04 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
hanka_andrus Dziękuję Haneczko za rewizytę
Mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo moje w zgodzie z naturą znaczy: bez kory, bez żwirków, rosną jak chcą itd. Jednak spacery po O spowodowały, że chcę zmian

AsiaK_Z sama się czasem dziwię, że taka stara już jestem

"No to leżę i kwiczę" śmiech to zdrowie, więc na zdrowie Asiu

Dzisiaj mój wnuczek będzie miał usuwany trzeci migdałek Aniele Stróżu...



Haniu, Asiu - pozdrawiam serdecznie
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Makusia 14:25, 04 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ale ładiutki spacerek! Włoście prezentują się super! Wszystko duże, wyrośnięte- super!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AsiaK_Z 14:46, 04 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
elka_ napisał(a)
hanka_andrus Dziękuję Haneczko za rewizytę
Mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo moje w zgodzie z naturą znaczy: bez kory, bez żwirków, rosną jak chcą itd. Jednak spacery po O spowodowały, że chcę zmian

AsiaK_Z sama się czasem dziwię, że taka stara już jestem

"No to leżę i kwiczę" śmiech to zdrowie, więc na zdrowie Asiu

Dzisiaj mój wnuczek będzie miał usuwany trzeci migdałek Aniele Stróżu...


Haniu, Asiu - pozdrawiam serdecznie


Trzymam kciuki za Wnusia
Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam Elu Nie miałam takiego zamiaru Jeżeli tak to bardzo Cię przepraszam

Myślę, że każdy kto tu, na forum, zajrzał przepadł od razu Ja kiedyś nie myślałam, że będę ogrodniczkować. Szczytem dla mnie było skoszenie trawnika, a raczej czegoś co nazywało się trawnikiem Było zielone A teraz? Koloru mi mało
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies