Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W zgodzie z naturą

Pokaż wątki Pokaż posty

W zgodzie z naturą

anbu 14:39, 26 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Elu świetne zdjęcia
____________________
Ania Ogród Ani :)
Karol99 14:40, 26 cze 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Bardzo ładne zdjęcia.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
elka_ 11:20, 27 cze 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Mirella Witaj Mirello, sama jestem ciekawa, czy będzie interesujący. Cięcie takiego starego krzaka, to pewne ryzyko, zobaczymy

anbu i Karol99 Dziękuję bardzo się starałam

Pozdrawiam
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Dominika11 11:34, 27 cze 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
pieknie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Kindzia 13:08, 27 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Lilie wodne i ich liście...jakie piękne!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
boguslaw_r_ 14:54, 27 cze 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witaj nie boisz się cięcia i to dobrze,
Ten duży jest ryzykowny ale kto nie ryzykuje nie pije szampana, w końcu nie masz nic do stracenia,
ja bym skrócił go o połowę i dopiero ciachał co się da, jest to roślina która się odradza, przyrasta ponownie jeśli powycinasz na kulkę i nie będziesz jej co trochę formować zacznie zarastać,
możesz po radykalnym cięciu na wiosnę obserwować nowe odrosty te które Ci się spodobają pozostawiasz przycinając te które są mniej estetyczne,

to samo dotyczy tego płożącego którego pięknie przycięłaś, możesz go do woli skracać ale najpierw poczekaj aż zaczną wypuszczać nowe pędy wtedy tniesz za nowym pędem i czekasz aż się uformuje nowa kulka, możesz również popodpierać od spodu niektóre gałązki też będzie ciekawie.

POzdrawiam

____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
elka_ 15:19, 27 cze 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Dominika11 Witaj Dominiko! Cieszę się, że Ci się podoba

Kindzia Kasiu, zawsze podobały mi się nenufary (pamiętasz film "Noce i dnie" i Karola Strasburgera w białym garniturze z naręczem tych pięknych kwiatów?) Mam je dopiero drugi rok, rosną jak szalone, ciągle w doniczce, w której zostały zakupione

boguslaw_r_ Och, dzięki Ci dobry człowieku za rady co do Skyrocket`a. Zrobię tak jak mi radzisz. Pewnie będzie na początku okropnie wyglądał, ale masz rację "kto nie ryzykuje nie pije szampana" DZIĘKUJĘ.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
AsiaK_Z 15:39, 27 cze 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Na Bogusia można liczyć
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
elka_ 21:20, 27 cze 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Tak Asiu, jeszcze raz dziękuję
Za jałowca wezmę się jeszcze w tym tygodniu, bo to chyba dobry czas na cięcie iglaków.
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Kindzia 12:42, 28 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
elka_ napisał(a)
Dominika11 Witaj Dominiko! Cieszę się, że Ci się podoba

Kindzia Kasiu, zawsze podobały mi się nenufary (pamiętasz film "Noce i dnie" i Karola Strasburgera w białym garniturze z naręczem tych pięknych kwiatów?) Mam je dopiero drugi rok, rosną jak szalone, ciągle w doniczce, w której zostały zakupione

boguslaw_r_ Och, dzięki Ci dobry człowieku za rady co do Skyrocket`a. Zrobię tak jak mi radzisz. Pewnie będzie na początku okropnie wyglądał, ale masz rację "kto nie ryzykuje nie pije szampana" DZIĘKUJĘ.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam


Kule...kiedyś mi się marzył taki Karolek w białym garniturze...ale od mojego eMusia dostałam różowe lilie wodne, jeszcze przed ślubem(!), na obozie sportowym...i wspomnienia wróciły
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies