Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 18:01, 10 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Zaczyna się czas żonkili i narcyzów. Te uwielbiam, kupuje co roku do donic i wysadzam do ziemi i pieknie rosna co roku

Startuja też Empariory, za 2 tyg zakwitną (w zależności od pogody)
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:03, 10 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Szachownice coraz wyższe


I tu jeszcze chwilkę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:04, 10 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
A oczko to królestwo żab, mam ich całe rodziny

A skrzeku całe dno, słabo widać na fotce ale jest
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:06, 10 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Sa motyle

są sójki
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agatorek 19:33, 10 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Moje żonkile jeszcze długo nie zakwitną . Popatrzę sobie u Ciebie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 19:37, 10 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
kasiek napisał(a)


Fajne spostrzeżenia... Ogrom pracy, nawet już nie licze ile godzin po i przed pracy w zimie i lecie spędziłam na projektach i wykonaniu. Ciesze się że tyle się nauczyłam - klejenie kamieni, stawianie scianek, murowanie donic, praca z wyżymarką,konstrukcje drewniane, układanie ścieżek, budowa oczek wodnych...
Praca bardzo rozwija, i za to jestem niezwykle wdzięczna życiu że dało mi mozliwości by się rozwijać
A ilość roślin... no to dopiero by sie zebrała lista w ciągu 20 lat

Lasek... Wymagał sporej wyobraźni i podszeptów dobrego Duszka (cmokam Mała Mi) by z dżungli

Zrobić park


Teraz kiedy patrzę na to wszystko mam ogromny sentyment do początków, do własnej wiary w cuda i niezłomnej woli
Dzięki Ula


Niesamowite zmiany, oczywiście na plus (podpatrzę, bo u mnie też trzeba trochę popodcinać)). Podobnie, jak na wcześniejszych zdjęciach przedstawiających , jak zmieniał się twój ogród przez lata. Wierzyć się nie chce, że to ten sam. Pięknie!
Przepiękna brzoskwinka! Miłej niedzieli!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Magleska 19:57, 10 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Kasiu
jestem ......podziwiam wszystko pracusiu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 10:42, 11 kwi 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
kasiek napisał(a)


Fajne spostrzeżenia... Ogrom pracy, nawet już nie licze ile godzin po i przed pracy w zimie i lecie spędziłam na projektach i wykonaniu. Ciesze się że tyle się nauczyłam - klejenie kamieni, stawianie scianek, murowanie donic, praca z wyżymarką,konstrukcje drewniane, układanie ścieżek, budowa oczek wodnych...
Praca bardzo rozwija, i za to jestem niezwykle wdzięczna życiu że dało mi mozliwości by się rozwijać
A ilość roślin... no to dopiero by sie zebrała lista w ciągu 20 lat

Lasek... Wymagał sporej wyobraźni i podszeptów dobrego Duszka (cmokam Mała Mi) by z dżungli

Zrobić park


Teraz kiedy patrzę na to wszystko mam ogromny sentyment do początków, do własnej wiary w cuda i niezłomnej woli
Dzięki Ula


Pięknie napisałaś
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
kasiek 15:18, 11 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agatorek napisał(a)
Moje żonkile jeszcze długo nie zakwitną . Popatrzę sobie u Ciebie


A prosze, dziś zakwitły pierzaste

I pierwszy tulipan
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 15:19, 11 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Alija napisał(a)


Niesamowite zmiany, oczywiście na plus (podpatrzę, bo u mnie też trzeba trochę popodcinać)). Podobnie, jak na wcześniejszych zdjęciach przedstawiających , jak zmieniał się twój ogród przez lata. Wierzyć się nie chce, że to ten sam. Pięknie!
Przepiękna brzoskwinka! Miłej niedzieli!


Dzieki
Przez ta opóźniona wiosną brzoskwinia bardzo leniwie się otwiera, jeszcze rano miała zamknięte pąki

Po południu jeden kwiat sie otworzył

Tak samo magnolia, bardzo wolno

Nawet sasanki sie nie otworzyły
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies