Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 16:47, 05 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
A w saloniku wciąż na plusie więc kwiaty nadal zachwycają


I na koniec kocie opowieści

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Waclaw 20:09, 05 gru 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
i u mnie śnieg. Pięknie jest
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Basieksp 20:54, 05 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10286
Kocie opowieści najbardziej mi się podobająa te czarne to chyba polują ?
Bo ogród to w każdej odsłonie mi się podoba, jeden z moich ulubionych na Ogrodowisku
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gardenarium 10:29, 06 gru 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasiu, nie mów, że spoczęłaś na laurach W ciasnym, różnorodnym ogrodzie ciągle jest powód do zmian, drzewiaste rośliny się rozrastają, trzeba podcinać od dołu, co daje nowe możliwości. Ja w swoim bukszpanowym teraz musiałabym usuwac świerki, ogród staje się zbyt cienisty. To co zrobiłaś to już mega osiągniecie i nowych wyzwań nie potrzeba. Tylko dbać o to i pilnować, aby rośliny nie chorowały Och..co najwyżej kolorystkę zmieniać, żeby nudno nie było, ale tutaj akurat to łatwe No i dodatki wymieniać. Ja tak robię teraz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Alija 14:46, 06 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8829
kasiek napisał(a)


Pięknie w Twoim ogrodzie przypudrowanym śniegiem. A to lustro w murze to pierwsza rzecz, która zachwyciła mnie już dawno temu, kiedy trafiłam do Twojego ogrodu.
Kotek śliczny, przypomina mi naszą Kirin, która była u nas 13 lat i chociaż nie ma jej już prawie od 10 lat, to jeszcze ją wspominamy.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
kasiek 19:08, 06 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Waclaw napisał(a)
i u mnie śnieg. Pięknie jest

Teraz trzeba szybciutko zrywać sie z łóżka by na widoczki trafic bo bardzo ulotny ten biały puszek, dziś brej leci, zimno i mokro...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:11, 06 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Basieksp napisał(a)
Kocie opowieści najbardziej mi się podobająa te czarne to chyba polują ?
Bo ogród to w każdej odsłonie mi się podoba, jeden z moich ulubionych na Ogrodowisku


Ale komplement - jeju dzięki
Nasz jest wyprowadzany na smyczce na spacerek, piecuch ogromny ale spacerek musi być. Córa nie zgodziła się by go puszczać wolno bo sporo kotów w naszej dzielnicy ginie... Ale mam dochodzącą kocicę, niesamowicie łowną więc z kretami i nornicami się nie męczę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:27, 06 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Gardenarium napisał(a)
Kasiu, nie mów, że spoczęłaś na laurach W ciasnym, różnorodnym ogrodzie ciągle jest powód do zmian, drzewiaste rośliny się rozrastają, trzeba podcinać od dołu, co daje nowe możliwości. Ja w swoim bukszpanowym teraz musiałabym usuwac świerki, ogród staje się zbyt cienisty. To co zrobiłaś to już mega osiągniecie i nowych wyzwań nie potrzeba. Tylko dbać o to i pilnować, aby rośliny nie chorowały Och..co najwyżej kolorystkę zmieniać, żeby nudno nie było, ale tutaj akurat to łatwe No i dodatki wymieniać. Ja tak robię teraz.


Nie Danusiu nie w tym rzecz że zakończyłam rewolucje w ogrodzie, robie cały czas na bieżąco ale juz pielęgnację a nie projekty.
Ten rok jest dla mnie przełomowy, w każdej dziedzinie przezywam rewolucję i oswajam z nowymi wyzwaniami zarówno zawodowymi, rodzinnymi i inwestycyjnymi. Czuje sie jak rozpędzona rakieta, która dostała super turbo doładowanie i eksploruje nowe, nieznane terytorium Teraz ogród jest wytchnieniem nie wyzwaniem, kocham go jako mój azyl, ciesze się patrząc na niego, to zupełnie coś nowego gdy niezmordowanie go przerabiałam, zupełnie nowy etap
I bardzo mnie ten etap cieszy, a za kilka lat mam nadzieję przyjdzie mi tworzyć kolejny ogród, też niewielki, taki bym mogła sobie w nim poradzić samodzielnie.
Biore oddech i znów lecę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:29, 06 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Alija napisał(a)


Pięknie w Twoim ogrodzie przypudrowanym śniegiem. A to lustro w murze to pierwsza rzecz, która zachwyciła mnie już dawno temu, kiedy trafiłam do Twojego ogrodu.
Kotek śliczny, przypomina mi naszą Kirin, która była u nas 13 lat i chociaż nie ma jej już prawie od 10 lat, to jeszcze ją wspominamy.
Pozdrawiam.


Kocio jest przesłodki, nic nie ma z cech złośliwca
Lustra w ogrodzie to moja miłość, niesamowite tworzą złudzenia. Ciesze sie że się podoba
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
rozarosesarered 12:37, 07 gru 2021


Dołączył: 25 paź 2021
Posty: 100
kasiek napisał(a)


Przepiękne są te śniegowe obrazki
____________________
Rozalia https://www.ogrodowisko.pl/watek/11282-rosengarden-naturalistyczny-ogrod-w-dolinie-lanskiego-potoku /// https://www.ogrodowisko.pl/watek/11288-patio-przy-starej-kamienicy-renowacja-przed-i-po /// https://www.ogrodowisko.pl/watek/11289-miejski-taras-na-dachu-kamienicy-aranzacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies