Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 21:26, 31 maj 2023


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kordina napisał(a)
O! To będzie się działo powodzenia w środę i pięknej pogody


Oj działo, pogoda wymarzona. Niesamowite że na Mai różnica była zaledwie kilku dni - kręcili 28.05. a zupełnie inne kwitnienie było
liliowce zamiast rodków

naparstnice zamiast azali

Róże, które jeszcze były teraz uśpione

Tulipanowiec zamiast parasolowatej

Brak kwitnienia azali

Niesamowite jak wszystko zależy od pogody....
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Basieksp 21:50, 31 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Ale fajne wspomnienia piszesz, że tu 5 lat, 10 lat, tak patrząc na te zdjęcia, dla Ciebie czas się zatrzymał a co do emisji, bardzo mi się podobał odcinek z Mają, jeszcze wtedy nie było mnie na Ogrodowisku, no a teraz znowu będzie okazja zajrzeć do Twojego ogrodu chociaż napewno będzie niedosyt, bo te odcinki jak dla mnie są za krótkie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Waclaw 22:24, 31 maj 2023


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Kasiu, gratuluję filmu.
Podobała mi się retrospekcja którą zrobiłaś wyżej.
Czy znany jest już termin emisji?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Kordina 23:21, 31 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
kasiek napisał(a)

I ekipie też ten zakątek przypadł do serca, i pomyśleć że to wszystko dzięki Ani Małej MI, bo ten las w 2014 wyglądał tak:

a po jej sugestii pierwsze szkice były takie

A dziś to moja ukochana aleja


Kasiu, to jest niesamowite, metamorfoza wybitna
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
sylwia_slomc... 00:45, 01 cze 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Pamiętam jaka byłam smutna, że przycięłaś lasek i klimat w ogrodzie się zmienił, a potem zrozumiałam jaka fajna wizja się zrodziła. Leśny klimat do ogrodu wrócił w podrasowanej formie
Już 8 lat się znamy, kiedy to minęło???
W obecnym kolorze Ci najfajniej, najbardziej pasuje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 21:16, 05 cze 2023


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Basieksp napisał(a)
Ale fajne wspomnienia piszesz, że tu 5 lat, 10 lat, tak patrząc na te zdjęcia, dla Ciebie czas się zatrzymał a co do emisji, bardzo mi się podobał odcinek z Mają, jeszcze wtedy nie było mnie na Ogrodowisku, no a teraz znowu będzie okazja zajrzeć do Twojego ogrodu chociaż napewno będzie niedosyt, bo te odcinki jak dla mnie są za krótkie


Oj nie zatrzymał Ale z czasem nie zniknęła u mnie pogoda ducha i szczery uśmiech
Myślę że to nagranie będzie o wiele bardziej na luzie. Zdecydowanie mniejszy stres, inny klimat rozmowy, bardziej wesoły, wspomnieniowy
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 21:24, 05 cze 2023


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Waclaw napisał(a)
Kasiu, gratuluję filmu.
Podobała mi się retrospekcja którą zrobiłaś wyżej.
Czy znany jest już termin emisji?


29.07 - tak więc bardzo szybko

To miejsce uległo największej zmianie co będzie widać w nagraniach
2018

i po zmianach
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 21:25, 05 cze 2023


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kordina napisał(a)


Kasiu, to jest niesamowite, metamorfoza wybitna


Dzięki
Największy strach jest jak się tnie, bo w przypadku świerków to efekt trwały...
Ale kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 21:30, 05 cze 2023


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pamiętam jaka byłam smutna, że przycięłaś lasek i klimat w ogrodzie się zmienił, a potem zrozumiałam jaka fajna wizja się zrodziła. Leśny klimat do ogrodu wrócił w podrasowanej formie
Już 8 lat się znamy, kiedy to minęło???
W obecnym kolorze Ci najfajniej, najbardziej pasuje


Sylwcia, dzięki za wkręcenie nas w to nagranie. Jakoś opadłam już sił do konkursów i nagrań, to był spontan i bardzo się cieszymy bo wypadło bardzo swobodnie Świetni ludzie, bardzo życzliwi i jak na dzisiejsze czasy zadziwiająco wręcz normalni
Kolory to ostatnio zmieniam często, po ślubie obstawałam przy ciemnym brązie, teraz zależy od nastroju
Szmat czasu i wspomnień, musimy się znów zobaczyć i pobajdurzyć
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 21:49, 05 cze 2023


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Udało mi się zrobić screeny z nagrań drona (dostałam na maila )
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies