Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Waclaw 13:44, 02 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
kasiek napisał(a)


Jasne - choć nie wiem kiedy Myslę że pod koniec czerwca a najpóźniej w lipcu postaram Ci się pokazać ogród w realu
Leśne klimaty to moja specjalnpść Ten lasek jest już ukończony



Och jak cudnie!!!
A ja marzę o urządzeniu leśnego zakątka pod dębem. Obserwuję Twoje poczynania. Chciałbym choć troszkę zbliżyć urodą mój Przedogródek Pod Dębem do Twojego Ogrodu Pełnego Złudzeń i Niespodzianek
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 13:49, 02 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
kasiek napisał(a)


A wiesz że na razie ok? Na razie ich nie widzę, odbudowuja się powolutku szczyty - chyba przez te deszcze nie latały. A jak sytuacja w regionie?


Atakuje wszędzie dookoła i poza regionem też, Ula u siebie wrzuciła ile wczoraj nazbierała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 13:50, 02 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
kasiek napisał(a)


Wooo to mnie zagiąłeś - brawa dla niej!!
Faktycznie, piekne powiedziane - nagroda Maja starsza wróciła właśnie ze Słowacji gdzie z 5 osobową grupą wygrała 5 dniowa wycieczkę z uwagi na wygraną projektu Logo miasta który wykonała graficznie na komputerze
Duży wysilek w dzieci włożony często przynosi efekty, choć przyznam że kombinacja genów czasem mnie zaskakuje


To obopólne gratulacje.
Te kombinacje genów są potrzebne. Gdybyśmy wszyscy byli jednakowi byłoby nudno. Oby tylko dzieci dziedziczyły po przodkach same dobre geny. Wtedy powiedzie im się w życiu a wszak nam, rodzicom zależy na ich szczęściu i teraz i w przyszłości.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
kasiek 13:54, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Rano wygrzewam się w ukochanym saloniku - jeszcze mnie przeszklenie czeka - coś się zebrac nie mogę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
malgorzata_s... 16:07, 02 cze 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Och Kasiu też bym się wygrzewała w takim salonie.Problem tylko czy byłabym w stanie wrócić do domu i coś robić.Nie chciałbym go opuszczać
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
eVka 16:15, 02 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiu, pospacerowałam po Twoim ogrodzie leśnymi ścieżkami, poleżałam na trawce, posiedzialam w saloniku i przystanęłam na mostku Wspaniale!
____________________
kasiek 20:18, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Waclaw napisał(a)


Och jak cudnie!!!
A ja marzę o urządzeniu leśnego zakątka pod dębem. Obserwuję Twoje poczynania. Chciałbym choć troszkę zbliżyć urodą mój Przedogródek Pod Dębem do Twojego Ogrodu Pełnego Złudzeń i Niespodzianek


O rany - dzięki
Mało gonie po wątkach bo wiecznie coś... Właśnie młoda niedawno przyjechała z wypadu - uchachana po uszy
Widziałam że sukulenty przywiozłeś - ja też ostatnio miłością do nich zapałałam

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:26, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)

Atakuje wszędzie dookoła i poza regionem też, Ula u siebie wrzuciła ile wczoraj nazbierała


U mnie po oprysku spokój (pryskałam m-c temu). Ale pewnie znów zaatakują.
Przywiozłam 4 torebki irysów z botanika, słaby był wybór ale akurat irysy były piekne i jane jak teraz lubię Są na rabatach przy spa po obu stronach


____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:32, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Waclaw napisał(a)


To obopólne gratulacje.
Te kombinacje genów są potrzebne. Gdybyśmy wszyscy byli jednakowi byłoby nudno. Oby tylko dzieci dziedziczyły po przodkach same dobre geny. Wtedy powiedzie im się w życiu a wszak nam, rodzicom zależy na ich szczęściu i teraz i w przyszłości.


Czasem patrzac na niektóre cechy cos bym pokombinowała z tymi genami, było by im łatwiej potem... Ale dzieci to nie program w pralce - tu nie wiadomo co wyjdzie po wirowaniu
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:35, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Och Kasiu też bym się wygrzewała w takim salonie.Problem tylko czy byłabym w stanie wrócić do domu i coś robić.Nie chciałbym go opuszczać


Szczerze - też mi się nie chce - jest mi tak dobrze
Ale do pracy trzeba iść, choć czasem głowa w chmurach
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies