Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 19:16, 02 wrz 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)

Kasiu biały niepełny


Też super
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:18, 02 wrz 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasiu uwielbiam ten gąszcz.glicynoa wygląda bardzo egzotycznie. Jak w lesie tropikalnym. Dobrze, że jej nie wycięłaś. Przemyciłam troszkę bajki do Ciebie. Buźka

O tak Kasiula - uwielbiam teraz te Twoje kwiatuchy- teraz kupiłam czarną trawę (ophiopogon) i do niego wsadziłam pomarańczowe główki
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:21, 02 wrz 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Urszulla napisał(a)


Dzięki za fotki, są super ławeczka w lasku też fajny pomysł, ciekawe czy liliowce zakwitną a jakie to są?
Zachwyca mnie dębolistna że taka mała a kwitnie.

Wrzuciłam dla Darii pokój Łukasza bo ma nowości. Pokój zielony chce zmienić na szary ale narazie stopuję zapędy bo rwa mnie uziemiła dosłownie i walczę o swoje zdrowie. I jeszcze kilka pomysłów ma narazie nowy tapczan i ledy kolorowe go cieszą. A Minecraft mu nie chodzi na moim laptopie po lipcowych szaleństwach


Widziałm - pochwaliłam
Dębolisntna ma swoje lata - chyba już z 8 ale była często przesadzana i się obraziła. Liliowce nie wiem jakie są, poczekam aż zakwitną.
Tu jeszcze parę ujęć już wrześniowych
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 21:35, 02 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
kasiek napisał(a)

O tak Kasiula - uwielbiam teraz te Twoje kwiatuchy- teraz kupiłam czarną trawę (ophiopogon) i do niego wsadziłam pomarańczowe główki
Konwalik Kasiu nie jest trawą tylko bylinką kwitnącą na bladoróżowo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AnnaCh 21:46, 03 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasiu, witam sięu Ciebie oficjalnie, bo czasami incognito bywałam
Katka z Mojej bajki poleciła mi Ciebie jako specjalistkęod cięcia himalajki, czy mogłabyś mi pokazać swoją jak teraz wygląda i powiedzieć kiedy ją tniesz?
Pozdrawiam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
kasiek 19:20, 06 wrz 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Konwalik Kasiu nie jest trawą tylko bylinką kwitnącą na bladoróżowo


To było w skrócie Zobaczymy czy mu będzie dobrze...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 08:57, 07 wrz 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
AnnaCh napisał(a)
Kasiu, witam sięu Ciebie oficjalnie, bo czasami incognito bywałam
Katka z Mojej bajki poleciła mi Ciebie jako specjalistkęod cięcia himalajki, czy mogłabyś mi pokazać swoją jak teraz wygląda i powiedzieć kiedy ją tniesz?
Pozdrawiam


Witam Cię i zapraszam, ja ostatnio rzadziej bywam, taki czas
Tne na wiosnę, tyle i le potrzeba - nie zawsze urywam w połowie przyrostu, czasem koryguję więcej. Jeszcze powtarzam w czerwcu lub lipcu jak za długi puści przyciete pędy. Moja teraz wygląda tak, nie pamiętam ile ma lat ale z 10 na pewno

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
AnnaCh 11:10, 07 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wow, wąska jest, o to mi właśnie chodzi Dzięki
Ale obrywaszz, czy obcinasz tylko te nowe "świeczki"m czy inne gałęzie wystające też wycięłaś sobie?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Katkak 11:24, 07 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
AnnaCh napisał(a)
Wow, wąska jest, o to mi właśnie chodzi Dzięki
Ale obrywaszz, czy obcinasz tylko te nowe "świeczki"m czy inne gałęzie wystające też wycięłaś sobie?

Ania ciachaj ile Ci pasuje, nie przejmuj się, ona sobie poradzi. Jakbyś widziała co noi sąsiedzi robią ze swoją sosną, tylko to inna, nie himalajka. Charatają ją rok w rok tak, że wygląda jak po chemioterapii, a następnie cudnie się zagęszcza i odbudowuje.

Pozdrawiam Kasieńko.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 18:57, 10 wrz 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)

Ania ciachaj ile Ci pasuje, nie przejmuj się, ona sobie poradzi. Jakbyś widziała co noi sąsiedzi robią ze swoją sosną, tylko to inna, nie himalajka. Charatają ją rok w rok tak, że wygląda jak po chemioterapii, a następnie cudnie się zagęszcza i odbudowuje.

Pozdrawiam Kasieńko.


Dzięki Kasiu, nie wiem jak ja w tamtym roku funkcjonowałam na co dzień na forum, teraz zupełnie nie wyrabiam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies