Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 20:33, 02 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
inka74 napisał(a)
Świetne podsumowanie roku w ogrodzie. Bardzo dużo zrobiliście. Salon rządzi.

Smutnych zdarzeń współczuję.

Aby ten Nowy Rok pozwolił na realizację marzeń i oszczędził przykrości.


Dzięki i wzajemnie Salon to było moje największe marzenie, najlepiej przemyślane i długo projektowane. Dziś pan zakończył ale o 16 jak było ciemno i końcowych fotek z zaszklenia nie mam. Mogę tylko zachęcić do odwiedzenia mnie jutro bo wyszło.... czadowo
Wczorajsze roboty - parapeciki w okiennicach,

zamknięcie tych miejsc których ja nie dokończyłam,

A dziś wprawianie akrylowych szyb Zobaczymy jak zdadzą egzamin, trochę się ich boję. Są całkowicie przeźroczyste nawet tak bardzo że myślałam że ich nie ma Tu jeszcze zafoliowana
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:40, 02 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Oj... Działo się działo u Was... piękny ogród i dopracowany w różnych niuansach


Szalony rok, chyba jeden z najbardziej szalonych jakie pamiętam Ale w końcu jakby wszystko układało mi się po mojej myśli i wiedziałam jak chce zrobić Mam już fajny pomysł na SPA - realizacja ok lutego - pan oczywiście chętny
A póki co dzieje się w ogrodzie i to za szybko ....
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Konieczki 20:42, 02 sty 2020


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Najlepsze Zyczenia na 2020r,

Malo mnie bylo w minionym roku na Ogrodowisku, ale dzieki swietnej retrospekcji jestem u Ciebie na biezaco

Pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry... :)
kasiek 20:47, 02 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Urszulla napisał(a)
Ale się działo u Ciebie choć dzieje się od kilku lat ciągle i nieustannie to w tym roku przeważały poważne inwestycje...choć nasadzenia ogrodowe też były imponujące, szczególnie te w lasku mi przypadły do gustu....chciałoby się mieć taki lasek


Rewolucje to u mnie norma, choć do tej pory szalałam bardziej z roślinami i przesadzaniem a teraz juz zdecydowanie mniej. Od jakiegoś czasu przeżywam pewną transformację, moze to wiek, a może potrzeba zmian... Nie roztrząsam tego - potrzebowałam zmian a przez nagranie bardzo dużo siedziałam na necie i szukałam nowych pomysłów. W końcu wiedziałam co i jak, a ponieważ od kilku dobrych lat odkładam na ogród zimowy - to w końcu postanowiłam działać
Los też sprzyjał za co jestem mu niewymownie wdzięczna

Las był zawsze moim motywem przewodnim bo kocham drzewa. Owszem zmienił się wygląd ogrodu ale tajemnicze dzikie zakątki zostały.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:50, 02 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Konieczki napisał(a)
Najlepsze Zyczenia na 2020r,

Malo mnie bylo w minionym roku na Ogrodowisku, ale dzieki swietnej retrospekcji jestem u Ciebie na biezaco

Pozdrawiam


To się cieszę, podsumowania też wymagają sporo pracy

Dziękuje za życzenia i gorąco odwzajemniam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
deszczowymaj 21:15, 02 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Przepiękne widoczki tajemniczego wychuchanego ogrodu

Pozdrawiam i Wszystkiego Naj w Nowym Roku
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mira 22:25, 02 sty 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
No to czekam na jutro Ta mahonia to teraz kwitnie? chyba nie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
kasiek 12:57, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
deszczowymaj napisał(a)
Przepiękne widoczki tajemniczego wychuchanego ogrodu

Pozdrawiam i Wszystkiego Naj w Nowym Roku


Nie wychuchany to on nie jest ale popracowałam nad szczegółami
Dzieki i wzajemnie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 12:58, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
mira napisał(a)
No to czekam na jutro Ta mahonia to teraz kwitnie? chyba nie

Tak to fotki z teraz. Ta mahonia kwitnie zima - zakochałam się w niej w Holandii jak widać u nas też daje radę

Zaraz wklejam fotki
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 13:10, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Oto moje marzenie - pod słonko wyszło że szkło się dziwnie załamuje - ale to tylko na fotkach.

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies