Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 22:27, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasiu jest super, a widok ze środka obłędny.nic tylko teraz tam siedzieć i pachnieć


Może w końcu będę częściej odpoczywać? A widzisz te drzewka trzmielnowe od Ciebie?
A w zeszłym roku były takie malusie,że nie było ich widać

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:30, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
basia3012 napisał(a)


Ale przepięknie wyszło. Marzenia się spełniają tylko trzeba im czasem trochę pomóc.


Tym razem los się do mnie uśmiechnął kiedy się zawzięłam - gdy kolejna ekipa zawiodła, poprosiłam na Mikołaja wyrzynarkę, i siarczyście przeklinając stwierdziłam, że skoro fachowców brak - to sama dam radę Tak naprawde konstrukcje z połowy belek ja postawiła, boazerie w większej części też... I wtedy nieoczekiwanie pojawiła sie pomoc
Trzeba wierzyć, ale i trzeba działać by marzenia nie zostały tylko marzeniami
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:31, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Waclaw napisał(a)
Twój fotograficzny przegląd 2019 r. bardzo mi się spodobał


To się cieszę, sama nie wierzyłam jak rok szybko i intensywnie minął
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:37, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Gardenarium napisał(a)
Kasiula, cudnie wyszło.. to wielka przyjemność mieć takie miejsce, zwłaszcza dla nas, pasjonatów. Ja Cię rozumiem i jestem też szczęśliwa, że Ty jesteś

Obserwowałam poprzedni wpis, a dziś także trafiłam tutaj z ciekawości, czy skończone. Patrzę a tu 19 postów... Myślę, zbudowano Gratulacje.


Danuś nawet nie wiesz jaka duma mnie rozsadza - i z tego co wyszło i z tego że sie nie poddałam
Z tego miejsca jest najlepszy widok na ogród, o czym nie wiedziałam nim nie weszłam do psiej zagródki.
Jeszcze 2 sezony temu w grudniu to miejsce wyglądało tak:

Ta psia zagródka to właśnie teraz mój salonik
A teraz ...

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:39, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Rumianka napisał(a)
Kasiu, pięknie wyszło...i podzielam Twoją wielką radość...ponieważ wiem, że jest z czego się cieszyć... Swój taras szkliłam w 2017r i ciągle radość mnie rozpiera, że mam tak fantastyczne miejsce do odpoczynku, czytania, a przede wszystkim do gapienia się na ogród w wolnych chwilach, czy chociażby do posiedzenia w czasie deszczu lub padającego śniegu...nie w tym roku oczywiście, bo wciąż zielono za oknami...mam tam cieplutko, gdyż doprowadzone jest ogrzewanie, więc lepszego miejsca w domu nie ma...Pozdrawiam i życzę wielu radosnych chwil spędzonych w wymarzonym miejscu... Zrealizowałaś bardzo fajny pomysł!!!


Z tym ogrzewaniem masz o niebo lepiej My będziemy testować podgrzewacz - zobaczymy jak szybko ogrzeje. W zasadzie to ten salonik graniczy z piwnica w której biegną wszystkie rury tak więc możliwości są.... ale może kiedyś, kto wie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:40, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
anpi napisał(a)
Kasiu, gratuluję ukończenia salonika! Super wyszło!

Teraz dodatki - uchwyty, wiszace ample i takie tam które my baby lubimy Będzie zabawa , teraz powoli będę mysleć o kolejnym projekcie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 22:41, 03 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Dwie takie nagrzewnice ogrzewają kościół o sporej kubaturzePrzewidziałaś w saloniku jakąś wentylację by się nie zaczadzić?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
inka74 23:11, 03 sty 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Salon - bajka!! Może ja też po przebudowie tarasu pomyślę nad jego przeszkleniem...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agania 10:12, 04 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Efekt Wow Kasia ... gratuluję zaszklenia i oby się dobrze sprawdzało i długo cieszyło... super dopracowany salonik jest naprawdę piękny i wysmakowany, przedewszystkim elegancki

Ja wiem, że jak Ty sobie coś wymarzysz to zawsze osiągniesz cel, ja nigdy nie
wierzyłam, że będę mieć moją wymarzoną szklarenkę, a mam i to dzięki Tobie, bo pokazujesz jak bardzo jesteś nieugięta w tym co chcesz osiągnąć
Buziaczek kochana
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 22:31, 04 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dwie takie nagrzewnice ogrzewają kościół o sporej kubaturzePrzewidziałaś w saloniku jakąś wentylację by się nie zaczadzić?


O to fajnie Salonik nie jest hermetyczny, ale jak będziemy czuć się niekomfortowo to zrobie dodatkowe wentyle
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies