Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

MartaKozak 18:01, 03 sty 2020


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Pieknie wyglada wasz salon zimowy, marzy mi sie cos takiego. Moglabys wyjasnic jak to jest zbudowane i z czego?
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
kasiek 19:10, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
MartaKozak napisał(a)
Pieknie wyglada wasz salon zimowy, marzy mi sie cos takiego. Moglabys wyjasnic jak to jest zbudowane i z czego?
Pozdrawiam serdecznie


To nie do końca salon zimowy, bardziej od wiosny do jesieni.

Najpierw kupilismy coś takiego
https://allegro.pl/oferta/wiata-przyscienna-garazowa-drewniana-350-x-600-8298538600?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_ogr%C3%B3d&ev_adgr=Architektura+ogrodowa+-+Altany&gclid=EAIaIQobChMIj5DCv4Lo5gIVE5AYCh35lwefEAYYAiABEgJje_D_BwE

Na dach wzieliśmy poliwęglan komorowy.
Potem dorabiana była konstrukcja do zaszklenia - słupy co 70 cm na froncie. Potem kładziona była boazeria tam gdzie nie miało być przeszkleń. Na końcu w otworach okiennych przybite były ćwierćwałki a w nie wprawiane szkło akrylowe. Lepiej zamówić takie coś całe od razu - np stolarze by stworzyli całość. Nasza była na raty bo... myslałam że to inwestycja na lata
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:11, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
AgnieszkaW napisał(a)
Wow, ale czad, Kasiu, wyszło pięknie

Ja też kwiczę z radochy W końcu pogoda bedzie niestraszna na żadne spotkanie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:13, 03 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Fachowa robota
Kalikarpę masz chyba najładniejszą jaką widziałam, tyle koralików
Szkoda tych mis bardzo, może uda Ci się upolować takie same....


Jego drobiazgowość mi zaimponowała i dlatego rezerwuje go na kolejne roboty

Pięknotka była juz tyle razy przesadzana i nic - do tego jest jedna i co, ma co roku pełno koralików - trafiłam chyba na dobry egzemplarz
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 19:22, 03 sty 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiu jest super, a widok ze środka obłędny.nic tylko teraz tam siedzieć i pachnieć
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
basia3012 19:48, 03 sty 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9552
kasiek napisał(a)
Oto moje marzenie - pod słonko wyszło że szkło się dziwnie załamuje - ale to tylko na fotkach.



Ale przepięknie wyszło. Marzenia się spełniają tylko trzeba im czasem trochę pomóc.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Waclaw 20:21, 03 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Twój fotograficzny przegląd 2019 r. bardzo mi się spodobał
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Gardenarium 20:25, 03 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasiula, cudnie wyszło.. to wielka przyjemność mieć takie miejsce, zwłaszcza dla nas, pasjonatów. Ja Cię rozumiem i jestem też szczęśliwa, że Ty jesteś

Obserwowałam poprzedni wpis, a dziś także trafiłam tutaj z ciekawości, czy skończone. Patrzę a tu 19 postów... Myślę, zbudowano Gratulacje.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Rumianka 21:17, 03 sty 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Kasiu, pięknie wyszło...i podzielam Twoją wielką radość...ponieważ wiem, że jest z czego się cieszyć... Swój taras szkliłam w 2017r i ciągle radość mnie rozpiera, że mam tak fantastyczne miejsce do odpoczynku, czytania, a przede wszystkim do gapienia się na ogród w wolnych chwilach, czy chociażby do posiedzenia w czasie deszczu lub padającego śniegu...nie w tym roku oczywiście, bo wciąż zielono za oknami...mam tam cieplutko, gdyż doprowadzone jest ogrzewanie, więc lepszego miejsca w domu nie ma...Pozdrawiam i życzę wielu radosnych chwil spędzonych w wymarzonym miejscu... Zrealizowałaś bardzo fajny pomysł!!!
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anpi 22:12, 03 sty 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Kasiu, gratuluję ukończenia salonika! Super wyszło!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies