Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 15:06, 30 mar 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Urszulla napisał(a)


To chyba musi być na obrzeżu bo mam napisane niskie.w lipcu byłam.

Życie zaskakuje nas, nie jest constans
O poczcie poczytałam więc sadzonki będą czekały.


Na obrzeżach mam astry - niskie - białe i fioletowe
No zaskakuje - np dzisiaj Foty Emusia bo dzis w pracy


____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 15:08, 30 mar 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Agania napisał(a)
To są podobne klimaty, ale te kobaltowe kolory to maroko


Kobaltowy - tego słowa mi zabrakło
A dziś zabrakło ale koloru
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 16:42, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Biały jest, a raczej był
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Magleska 16:52, 30 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18104
Kasia .....u mnie już stopniało to białe g...

bardzo fajnie z tym niebieskim,czy kobaltowym ....

jakie dodatki tam jeszcze planujesz oprócz zasłonek ? ….bo obraz z muszlami zostaje -jest śliczny
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 16:57, 30 mar 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
kasiek napisał(a)





]


zasyyyypaaaało,
wszystko na biało,
co to się stało?
JAK TO SIĘ STAŁO!?

znów czapy śniegu
a zdjęcia w biegu
zima nas wszystkich ustawia w szeregu
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
kasiek 20:49, 30 mar 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Agania napisał(a)
Biały jest, a raczej był


No, ale za to ile go było, to najwięcej śniegu tej zimy Jedyne foty jakie zrobiłam ze śniegiem były 27.02.2020r i to było go tylko tyle
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:56, 30 mar 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Magleska napisał(a)
Kasia .....u mnie już stopniało to białe g...

bardzo fajnie z tym niebieskim,czy kobaltowym ....

jakie dodatki tam jeszcze planujesz oprócz zasłonek ? ….bo obraz z muszlami zostaje -jest śliczny


Mnie się podobało - dużo wilgoci w glebie zostawiło, a przy mroziku to śnieh chroni rosliny, dzis w nocy będzie znacznie gorzej.
Niebieski wprowadza nastrój wakacji i o to chodziło

Z dodatkami ostrożnie bo trzeba jakuzzi wstawić a ono zabiera dużo miejsca - ale tak, po rogach są ażurowe donice z oleandrami, coś też będzie na szybach by ptaki nie wpadały ale jeszcze się waham co.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:58, 30 mar 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Waclaw napisał(a)


zasyyyypaaaało,
wszystko na biało,
co to się stało?
JAK TO SIĘ STAŁO!?

znów czapy śniegu
a zdjęcia w biegu
zima nas wszystkich ustawia w szeregu


O prosze - jaki poeta z Ciebie No super! Zdjecia w bieggu jak i ta cała zima nie-zima
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Iwonka 12:02, 31 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
kasiek napisał(a)

Niesamowita zmiana, spa wyszło obłędnie. Było pięknie, jest jeszcze piękniej. Ciemny dach bardzo pasuje, ale mnie najbardziej podoba się to "posadzenie" całego domku. Zabudowanie dołu deskami, zaszklenie. Daje wrażenie solidności, stabilności. Fajne kolory, do saloniku i spa można teraz elewację na domu kombinować Figurka czapli ma rewelacyjną miejscówkę, super pasuje do spa Niesamowicie przytulnie się zrobiło.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
kasiek 11:14, 04 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Iwonka napisał(a)

Niesamowita zmiana, spa wyszło obłędnie. Było pięknie, jest jeszcze piękniej. Ciemny dach bardzo pasuje, ale mnie najbardziej podoba się to "posadzenie" całego domku. Zabudowanie dołu deskami, zaszklenie. Daje wrażenie solidności, stabilności. Fajne kolory, do saloniku i spa można teraz elewację na domu kombinować Figurka czapli ma rewelacyjną miejscówkę, super pasuje do spa Niesamowicie przytulnie się zrobiło.

Cieszę się, mnie też bardzo się podoba, myślałam że po saloniku nie uda mi się dorównać zadowoleniu - a jednak - i to w takich trudnych czasach
Zwłaszcza że SPA z racji usadowienia stanowi serce ogrodowej architektury
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies