Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 20:30, 04 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Pola napisał(a)
Kasiu, miodzio Ci to wyszło, przed nami piękny słoneczny tydzień.
Ja ogarniam dom, żeby potem nacieszyć się ogrodem.

Dlatego podwójnie sie cieszę bo teraz ma tydzien pracy zdalnej w domku - i chyba laptopika będę na leżaku trzymać
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:32, 04 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Magleska napisał(a)
Kasiu
każdy zakątek śliczny
z przyjemnością obejrzałam wszystkie fotki

już teraz sama nie wiem który zakątek najbardziej lubię u Ciebie …. wszystkie są bardzo dopracowane …….i japoniec i kawowy i spa ….ach i och


Ty wiesz że teraz i ja mam kłopot A najbardziej zachwycony eMuś - bo niby ja ogród tworzę a 2 zakątki są wybitnie pod jego marzenia - japoniec i SPA z grecką nutą - juz widzę jaki jest zachwycony tym domeczkiem, kolory też jego - no fajnie jest - dziś sam od siebie wszystkie szyby w altanach umył
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:35, 04 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Waclaw napisał(a)

Efekty doświadczenia - widoczne


A to dzięki Sporo uczyłam się lata temu gdy startowałam w konkursach ogrodniczych, zdobywałam wiedzę jak ujmować tylko to co ładne, jak robic zza parawanu fotki, jak żonglować wielkością itp. Teraz już łatwiej mi to przychodzi - choć jak spojrze na focie Agani, Anity, Dany, Gosi itp. - to uważam że jeszcze mi daleko do ideału
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:45, 04 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Kasiu nowości gustowne
Architektura w ogrodzie i fotografia pierwsza klasa
Ja czekam na kwitnienie najpiękniejszego judaszowca
na ogrodowisku... widzę, że, już różowieje


No faktycznie teraz wiekszy nacisk na architekturę zrobiłam
U mnie spokojnie wszystko się rozkręca, nawet wolniej niż w zeszłym roku bo o tej porze już kwitła gwieździsta a teraz się leni.
Dla mnie TOP Kwietniowe drzewa kwitnące to (foty 2019)
Gwiazdeczka - kocham ją za anielską lekkość

Koralowa brzoskwinia - niesamowita żarówa

Romantyczny judaszowiec

I bardzo nastrojowa magnolia Susan - nasze małżeńskie drzewko
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Milka 07:29, 05 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Obejrzałam zdjęcia, bardzo ładnie, spójnie i przyjemnie. Nowe nabytki roślinne też ciekawe, zaintrygowała mnie ta kalina warzywna, muszę poczytać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 11:57, 05 kwi 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
kasiek napisał(a)


Ty wiesz że teraz i ja mam kłopot A najbardziej zachwycony eMuś - bo niby ja ogród tworzę a 2 zakątki są wybitnie pod jego marzenia - japoniec i SPA z grecką nutą - juz widzę jaki jest zachwycony tym domeczkiem, kolory też jego - no fajnie jest - dziś sam od siebie wszystkie szyby w altanach umył





Wszystko u Ciebie idealne, co Kobieto będziesz robić dalej. Tworzenie Ci poszło "troszeczkę za szybko"
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Pola 16:06, 05 kwi 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Judaszowiec cudny, U mnie jeszcze tylko drobne pączusie Kasiu, judaszowca podpatrzyłem u Ciebie
Zdobyłam go w zeszłym roku, zobaczymy czy będzie kwitnąć
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
kasiek 18:25, 05 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Pola napisał(a)
Judaszowiec cudny, U mnie jeszcze tylko drobne pączusie Kasiu, judaszowca podpatrzyłem u Ciebie
Zdobyłam go w zeszłym roku, zobaczymy czy będzie kwitnąć


Polciu to były foty z 2019. W tym roku stan w/w drzewek jest taki
Gwieździsta

Brzoskwinia

Judaszowiec

Susan


Judaszowiec to magiczne drzewo, jak kwitnie to niemal eksploduje kolorem
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:30, 05 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Milka napisał(a)
Obejrzałam zdjęcia, bardzo ładnie, spójnie i przyjemnie. Nowe nabytki roślinne też ciekawe, zaintrygowała mnie ta kalina warzywna, muszę poczytać

Najlepsze ze na jednej metce pisze że do 1m, na drugiej (od hodowcy 3-5 m) a w necie 2-3 m i komu wierzyć?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:32, 05 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Urszulla napisał(a)





Wszystko u Ciebie idealne, co Kobieto będziesz robić dalej. Tworzenie Ci poszło "troszeczkę za szybko"


20 lat to za szybko? Poza tym za kilka lat pewnie mi się znudzi będę chciała inny klimat i robota od nowa Życie nie lubi próżni a ja braku pomysłów
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies