Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowoczesny dom - nowoczesny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowoczesny dom - nowoczesny ogród

mkasia 23:12, 22 wrz 2016

Dołączył: 18 kwi 2016
Posty: 78
Witam wszystkich,

klika miesiecy temu znalazlam ogrodowisko i przepadłam. Dobrze, że byłam wtedy na długim zwolnieniu lekarskim i miałam mnostwo czasu.
Do tej pory cały czas podczytuje kilka wątków aż w końcu postanowiłam założyć swój.
W nowym domu mieszamy od ponad roku. Zakładanie ogrodu zaczelismy w tamtym roku. Wiekszosc prac wykonalismy jednak tego lata wlasnymi silami (co nie bylo łatwe, bo na pocztaku lipca dolaczyla do naszej trojki córa ).
Robilismy projekt ogrodu u pani architekt, ale po czytaniu forum coraz wiecej rzeczy mi sie podoba i jus wiele bynm zmienila w tym projekcie. Mam nadzieję, ze znajdzie sie kilk dobrych dusz co nam cos podpowie

Na poczatek wrzuce kilka zdjec z sierpnia

Sebek 23:16, 22 wrz 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Czeeeesc Zapowiada się ciekawie Dużo pracy już za Wami
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lindsay80 23:18, 22 wrz 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
hej, już jest nieźle, rabata przy tarasie fajna.
____________________
Tu ma być ogród :)
Gardenarium 23:19, 22 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To naprawdę cud, że na Ogrodowisku amatorzy mają poprawiać panią architekt
Normalnie niedługo projektanci będą tutaj robić swoje projekty ??

Przede wszystkim kosodrzewina zabije lawendę, sadzenie jej tak na przemian świadczy o nieznajomości, jak która roślina wygląda po kilku latach. Kosodrzewina powali się na lawendę i zarośnie cały ten zagon. Wyleje się też na trawnik.

Na twoim miejscu bym nie chwaliła się że to projektował zawodowiec, bo się spali ze wstydu jak odkryje swój projekt tutaj.

Jednym słowem nie popisała się projektem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mkasia 23:21, 22 wrz 2016

Dołączył: 18 kwi 2016
Posty: 78
hej,

oj duzo zrobilismy juz w tym roku, ale zarowno ja jak i m. lubimy taka pracę
jutro zgram zdjecia z aparatu i bedzie widac ile jeszcze jest do zrobienia

poki co nie ogarniam jeszcze za bardzo tego forum. Jak zrobic, zeby miec w stopce linka do swjego watku?
mkasia 23:27, 22 wrz 2016

Dołączył: 18 kwi 2016
Posty: 78
Danusiu, ja sie nie chwalę, ze robil nam projekt architekt, bo nie ma czym sie chwalic. Mam kilka uwag do pracy tej pani. A zmian chce kilka, bo po prostu gust sie zmienia z czasem i tez bardziej sie jest swiadomym czego sie chce
dzis np chcialabym wiecej traw w ogrodzie

a kosodrzewiny nie mozna trzymac jakos w ryzach poprzez przycinanie, wydawalo mi sie, ze kiedys o tym czytalam
mkasia 23:32, 22 wrz 2016

Dołączył: 18 kwi 2016
Posty: 78
lindsay80 napisał(a)
hej, już jest nieźle, rabata przy tarasie fajna.


Dzieki Lindsay,

Twoj watek i Sebka juz czytalam, tym bardziej milo, ze do mnie zajrzeliscie
Bede w nast sezonie Cie podpytywac o meble tarasowe, bo tez chcemy zrobic podobne do Twoich mam nadzieję, że pomożesz
Gardenarium 23:35, 22 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Można ciąć kosodrzewinę w kulę, robiłam to.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lindsay80 23:44, 22 wrz 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
mkasia napisał(a)


Dzieki Lindsay,

Twoj watek i Sebka juz czytalam, tym bardziej milo, ze do mnie zajrzeliscie
Bede w nast sezonie Cie podpytywac o meble tarasowe, bo tez chcemy zrobic podobne do Twoich mam nadzieję, że pomożesz


jeśli będę mogła w czymś pomóc to czemu nie
____________________
Tu ma być ogród :)
asiak 06:37, 23 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
I ja witam
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies