Gdzie jesteś » Forum » Meble ogrodowe » Ławka w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ławka w ogrodzie

Gardenarium 20:15, 07 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ewelinko, usytuowanie ławki jest dość niefortunne, bo jałowiec w plecy kłujący to nie jest dobry pomysł, lepiej żeby z tyłu były hortensje
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
EwelinaK 09:29, 08 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2014
Posty: 38
Własnie tez tak myślałam. Poczekam az hortensja bukietowa urosnie która mam obok posadzona i przeniose wtedy ławke na jej tle i czy wtedy bedzie dobrze? Dziekuje bardzo za odpowiedz Pani Danusiu i pozdrawiam serdecznie
____________________
Ewelina-Ogród moją pasją
Gardenarium 11:30, 08 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak, będzie dobrze, a jako inspiracja, jak fajnie zakomponować ławkę w towarzystwie hortensji pokazuję tutaj

http://www.gardenarium.pl/realizacje/ogrod-w-stylu-angielskim
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
EwelinaK 14:41, 08 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2014
Posty: 38
Pieknie to wyglada. Napewno tak zrobie! Dziekuje



____________________
Ewelina-Ogród moją pasją
kania 18:14, 01 gru 2014

Dołączył: 21 lip 2014
Posty: 32
Piękny ten ogród w stylu angielskim I ta ławka się pięknie komponuje z tymi roślinami
Alek34 00:40, 08 gru 2014

Dołączył: 08 gru 2014
Posty: 1
Ładne te Wasze ławki, są bardzo oryginalne. Kiedyś kupiłem do swojego tanią ławkę drewnianą, która już po jednym sezonie nadawała się do malowania, a po trzecim jej deskami rozpalałem zimą w piecu. Trzy lata temu kupiłem trochę droższą ławkę parkową, która od tamtej pory stoi w ogródku i wygląda wciąż jak nowa. Niestety nie mam zdolności takich jak Wy, żeby zrobić sobie samemu ławkę, dlatego kupiłem gotową. Polecam takie rozwiązanie
przemekg 15:39, 21 gru 2014


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Mój pomysł na zakątek z ławką, wiosną przybędzie hortensji.













____________________
U Przemka w ogrodzie
Borbetka 09:02, 13 mar 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Patrzcie, jaki pomysł:
https://www.facebook.com/video.php?v=670991586329811&set=vb.521257251303246&type=2&theater
Nie wiem, czy się otworzy przy braku loginu na F.
____________________
borówcowy wizytowka
avellan 01:16, 27 mar 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 36
Gardenarium napisał(a)
Meble olejowane nigdy nie zrobią się srebrzyste a takie zawsze chciałam mieć. Ławka tekowa olejowana jest w jednym z ogrodów, które robiłam (Ogród w stylu angielskim) i ciągle zachodziła glonami i sadzakami które przyczepiały się do olejowanego drewna. Wyglądała nieciekawie i ciagle "brudno".

Nowa będzie ładna jeden sezon, potem mnie się nie podobała.

Producentowi właśnie chodzi o to, żeby kupować olej

Teraz to już "po ptokach"


A ja mam patent na to aby meble robiły się szybciej srebrzyste, najpierw maluję je roztworem nadmanganianu potasu kilka razy (gdy nie szkoda mi przedmiotu używam wcześniej szczotki drucianej), potem daję na to biały wosk do mebli, wychodzi super i do tego zabezpiecza drewno... ostatniego lata zrobiłam tak z pojemnikami na parapet... przyznaję jednak, że jeżeli chodzi o Twoje ławki Danusiu, to chyba szkoda mi by mi ich było...chyba mam zbyt duży szacunek do rzeczy z historią czy też tradycją...
Donia72 20:25, 29 mar 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
I w moim zakątku jest ławeczka. Stoi ona w "naturalnej zielonej altance"


____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies