Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ławka w ogrodzie

Lucyna1

Dodany 08:18, 20 gru 2016
Witam! To mój pierwszy post. Zarejestrowałam sie tutaj, aby móc się Wam doradzać bo od wiosny będe projektowała mój nowy ogród. Skoro jesteśmy przy temacie ławek, chciałabym się zapytać, w jaki sposób można zrobić taką ławkę [reklama]? Czy macie na to jakiś pomysł? Mnie się bardzo podoba. Lubie styl nieco ekscentryczny.
Gardenarium
 mg 8519  2

Dodany 09:11, 20 gru 2016
Pierwszy post i od razu reklama? Pokaż ogród jaki masz. Takiej ławki nawet na CHFS nie widziałam, jest aż nazbyt ekscentryczna żeby pasować do normalnego ogrodu. Co kto lubi.

Ona jest z plastiku (tak wygląda) więc raczej będzie trudno samemu zrobić. Możesz wykonać z betonu ale będzie nie do podniesienia, albo może być sklejona z drewna i pomalowana. Jeśli będzie czerwona - obok niej czarne rośliny lub trawy.
kolomamark

Dodany 20:25, 26 cze 2017
Witam,
a ja chciałem się poradzić. Szukam jakieś fajnej i nietypowej ławki do ogrodu. Szczególnie zależy mi na tym by nie było konieczności chowania ławki na zimę w pomieszczeniu zamkniętym bo nie mam gdzie. Znalazłem ostatnio na necie coś takiego Jest to ławka z koszy. Pytanie czy ktoś zmierzył się już z czymś takim ?
Gardenarium
 mg 8519  2

Dodany 20:48, 26 cze 2017
Kup sobie ławkę tekową, będzie stała 50 lat bez chowania.
Trusk

Dodany 17:38, 08 paź 2017
Można nawet samemu sobie takie coś zrobić jeżeli ktoś ma na tyle czasu i chęci.
Halina11

Dodany 20:14, 05 lis 2017
Może warto sie zaopatrzyć się w coś bardzo trwałego na lata. Koleżanka kupowała w ostatnim czasie ławki w [reklama] Jest zadowolona z jakości. Bardzo duzy wybór. Kazdy znajdzie coś dla siebie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies