Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » LeŚnicZaNka

Pokaż wątki Pokaż posty

LeŚnicZaNka

Kasiolaaa 12:25, 30 sty 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Wiolus wlasnie licze na to ze wyjdzie cos z tych czosnkow bo sie boje ze zgniją a to z Holandii przywiozlam 6 duze cebule czosnlow i na nich bardzo mi zalezy
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 14:10, 30 sty 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Dziewczeta w tym roku mam jakis kryzys ogrodowy nawet tu tylko od czasu do czasu zagladam

Oj mam identycznie... Jeszcze nie czas na ogród, zimno, mokto i ponuro. Myślę, że wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słoneczka obudzimy się jak roślinki i zaczniemy biegac z łopatkami i grabkami

Kasiu, super, że warzywka będziesz siać Chcesz z nasionek czy sadzonki gotowe?
____________________
Wiolka5_7 16:02, 30 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Kasiolaaa napisał(a)
Wiolus wlasnie licze na to ze wyjdzie cos z tych czosnkow bo sie boje ze zgniją a to z Holandii przywiozlam 6 duze cebule czosnlow i na nich bardzo mi zalezy

Też sadziłam trochę czosnków na nie jeszcze nie pora,więc bez obaw Kasiu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Ania111 16:34, 30 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Kasiolaaa napisał(a)
dziewczyny czy u was juz powoli wychodza czosnki ozdobne bo u mnie nie tulipany tak ale jeszcze nie wszystkie



Kasiu ,
U mnie chyba czosnki zostały zjedzone ,
w ubiegłym roku nie wyszedł ani jeden
____________________
Ania Spelnione marzenie
anabuko1 19:24, 30 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Kasiolaaa napisał(a)
Wiolus wlasnie licze na to ze wyjdzie cos z tych czosnkow bo sie boje ze zgniją a to z Holandii przywiozlam 6 duze cebule czosnlow i na nich bardzo mi zależy

Spokojnie, w odpowiednim czasie na pewno ci wyjdą i będą ładnie rosły i kwitły
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Monia81 20:16, 30 sty 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Kasiu przydreptałam do Ciebie i troszku po wątku pochodziłam pozachwycałam się różami i zachwycać na pewno się będę, bo zakupy na jesieni zrobiłaś wypasione, piękna będzie ta rabata ja jakoś z różami mam nie po drodze, może jeszcze kiedyś się skuszę pozdrawiam, wątek zaznaczam... u Ciebie też widzę, że plany na warzywnik... a czosnki mają jeszcze czas...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kasiolaaa 06:10, 31 sty 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewuś ja z nasionek do gruntu warzywka sadze jak co roku jedynie pomidory i selery od tesciowej swojskie sadzoneczki dostaje marchewke i pietruszke raczej nie posadze no moze pietruszke troszke zobacze mam w tym roku jak wiesz ograniczony ogrodek ale marchew co roku slabo u mnie cos rosnie to samo mam z rzodkiewką
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 06:12, 31 sty 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Wiolus pokladam wszelkie nadzieje na to ze bedzie tak jak mowisz jeszcze zobaczylam ze kilka tulipanow biedronkowych mi nie poschodzilo pelnych mam nadzieje ze wyjdą
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 06:14, 31 sty 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Aniu kurcze to niezle szkoda pieniazkow bo malo nie kosztują no i efekt byl by piekny pewnie nornice zjadly
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 06:17, 31 sty 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Anabuko Aniu oby tak bylo jak mowicie dziewczynki zastanawialam sie zawsze czemu moje czosnki jednego roku wszystkie pognily przez 2 lata kwitly pieknie a pozniej co roku gnily albo rosly tylko liscie czy trzeba je przesadzac po kilku latach czy co
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies