Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona przestrzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona przestrzeń

AnnaMS 10:00, 29 mar 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Koliberku , zawstydziłaś mnie że hej! Masz duży piękny ogród i już tak wyczyszczony po zimie, czyściutko że ho ho, mój malutki i jeszcze tyle roboty ... jak Ty to wszystko ogarniasz? Podziwiam i pozdrawiam.
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
koliber 06:17, 30 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witam Cię Aniu u siebie Cieszę się, że zajrzałaś

Bo z tym moim ogrodem to jest tak, że skoro on już jest taki duży, to trzeba się zebrać w sobie i go ogarniać. Nawet wtedy, kiedy się nie chce (to zazwyczaj w sezonie letnim ). Natomiast wiosną sprawa wygląda zupełnie inaczej, bo spragniona ruchu na świeżym powietrzu latam po nim jak opętana Dodatkowo, motywuje mnie to, że w sezonie nie mam za wiele czasu na "dopieszczanie" go

Pozdrawiam i oczywiście zapraszam
____________________
Zielona przestrzeń
Magleska 20:09, 30 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Koliberku ….moje pomidory czekają na przepikowanie może jutro
gaik brzozowy masz śliczny -a tym sokiem ,to mnie zainteresowałaś jak go uzyskujesz ? tzn . jak dużo z jednej brzozy go jest ….i jak go przechowujesz ? i jeszcze -na jaką głębokość trzeba wbić i co w pień ? ….

może głupie pytanie ….ale ten sok tylko można z takich zwykłych brzóz uzyskać,czy z dorenbosów też ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
koliber 11:52, 31 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Pikuj. Moje po przepikowaniu pięknie idą w nowe liski, a i korzeni coraz więcej wypuszczają

Soku jest dużo. W domu pijemy go tylko ja i eM. Chłopaki nie chcą Przechowuję go w lodówce pod przykryciem.
W pień wbijać się głęboko nie trzeba. Ważne jest tylko to, żeby wywiercić dziurę (wiertarką) nie szerszą niż wężyk gumowy, który wetkniesz w ową dziurę Powinien ciasno wejść w pień, bo inaczej sok zamiast do wężyka będzie spływał po pniu.

Z 'Doorenbosami' nie eksperymentowałam więc się nie wypowiem Ale może warto by spróbować i porównać oba soki

Pozdrawiam niedzielnie U mnie piękny, słoneczny dzień dzisiaj
____________________
Zielona przestrzeń
Piotr_ 12:31, 31 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
A u cb czysto tak miło wiosennie już jest i już posprzątane
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
koliber 13:49, 31 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Piotrek, to póki co u mnie w miarę ogarnięte to zapraszam na kawę Bo potem nie zaproszę
____________________
Zielona przestrzeń
sierotka 18:29, 31 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Nacham słynne na Ogrodowisku
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
greg66 19:11, 31 mar 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Aneta oj w tym roku zapomniałem o soku z brzozy, jak myslisz jeszcze mozna bo juz się zazielenia?
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Piotr_ 20:07, 31 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Żebym miał czas hehe na kawę a ja kawy nie pijam
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Kociamama 12:57, 01 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
koliber napisał(a)


Hihihi...to i tak duuuużo mniej niż w tamtym roku Część idzie do mamy


Ja zaszalałam w tym roku . Będzie 5 (słownie pięć) krzaczków.
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies