Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona przestrzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona przestrzeń

koliber 08:11, 17 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Iwonka napisał(a)


Niesamowicie przypomina mi warzywniak mojej mamy Jest ogromny i perfekcyjny! Podziwiam Jak widzę warzywniaki to mam wyrzut sumienia, że mnie do warzyw nie ciągnie. Temat zdrowego jedzenia mocno mnie kręci, stąd wyrzut sumienia podwójny Uwielbiam Koliberku taki porządeczek, coś czuję, że w tej kwestii mamy podobnie


Iwonko, ja z tych osób co to za gotowaniem nie przepadają U mnie w warzywniku tylko to, co niezbędne, bez jakichkolwiek ekstrawagancji Na domiar złego przez ciągłe opady deszczu nie posadziłam jeszcze pomidorów, bo ziemia jest za mokra i się klei A pomidory coraz większe i widzę, że się zaczynają nieładnie wyciągać
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 08:12, 17 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Marga napisał(a)
Warzywniczek wypielęgnowany, że mucha nie siada Miło popatrzeć na ideał.
Mój cały warzywnik jest wielkości Twojej jednej grzędy.
Fajnie, że masz dużo cebuli, a ja mam tylko rządek bo dymka była droga (50zł/kg!!! obłęd), więc nie kupiłam.


Zawsze mi się wydaje, że cebuli sadzę dużo, a i tak co roku nie wystarcza do wiosny
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 08:15, 17 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
asiak napisał(a)
Cudowny warzywnik Ja mam strasznie malutki, ale cebulka, pietruszka, marchewka i ogórki na nim są


Dziękuję
U mnie w warzywniku tylko to, co niezbędne do przygotowania prostych posiłków Jak już pisałam, nie lubię gotować U mnie ogórki nie chcą wschodzić Muszę sprawdzić co się tam dzieje z nasionami w glebie, ale jest strasznie mokro
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 08:16, 17 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
anka_ napisał(a)
Niesamowity warzywnik. Wielki i jaki pożądeczek. A u mnie jeszcze nie posiane, bo najpierw cały czas przymrozki a teraz od tygodnia pada. Ale nadrobię.


Nadrobisz. Posiejesz teraz to szybko nasionka wzejdą przy ciepłych nocach
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 08:17, 17 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
kaz742011 napisał(a)
Nie mogę jaki idealny warzywnik. Ja lubię pod linijkę, ale to jest przesada .


Kasia, ja tylko sznurek rozciągnęłam i posiałam
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 08:18, 17 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
anabuko1 napisał(a)
No, no warzywnik imponujący.
Ogród lanie się prezentuje.Suuper.
Pozdrowki Anetko zostawiam


Dziękuję Aniu
Również pozdrawiam i ściskam
____________________
Zielona przestrzeń
asiak 09:53, 17 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
U mnie też bardzo mokro i dalej pada. Nie mam kiedy ogórków wsiać.
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Piotr_ 16:22, 21 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
A u cb porządeczek jak zawsze u mnie leje mokro coś tam kwitnie dużo samosiejek mi się zrobiło ogród czeka na mnie w tym sezonie.
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
koliber 21:09, 21 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Masakra jakaś z tym deszczem Ja tylko zaczęłam porządki i niestety teraz stoję z pracami przez pogodę
____________________
Zielona przestrzeń
Marga 21:15, 21 maj 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
koliber napisał(a)


Kasia, ja tylko sznurek rozciągnęłam i posiałam

A po tej nawałnicy wszystko zostało na swoim miejscu? Bo mój sznurek razem z patykami i oczywiście nasiona woda zabrała ;(
Dzisiaj udało mi się porobić całe 15 min zanim mnie kolejna ulewa nie przegoniła do domu.
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies