Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona przestrzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona przestrzeń

Adela 12:04, 24 maj 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Podglądam te pięknie skomponowane rabaty, bo szukam inspiracji
Jesienią stworzyłam jedną, na której znalazły się roślinki z odzysku. I już widzę, że musi nastąpić korekta.
A już zaczęłaś tworzyć kompozycje nowych rabat przygotowanych jesienią?
Pozdr.
____________________
Ela - Moja ostoja
koliber 13:14, 24 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
MoniaF napisał(a)
Pięknie kolorystycznie skomponowane rabaty. Wspaniały ogród


Dziękuję Moniczko
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 14:36, 24 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Adela napisał(a)
Podglądam te pięknie skomponowane rabaty, bo szukam inspiracji
Jesienią stworzyłam jedną, na której znalazły się roślinki z odzysku. I już widzę, że musi nastąpić korekta.
A już zaczęłaś tworzyć kompozycje nowych rabat przygotowanych jesienią?
Pozdr.


Elu, nie zaczęłam, bo udoskonalam te "stare" tylko, że deszcz mi właśnie zaczął przeszkadzać wrrr...Wczoraj i dzisiaj byłam na zakupach. Kupiłam co niezbędne i sadzę Oprócz sadzenia mam również sporo plewienia po deszczach, tak więc nowe rabaty czekają
____________________
Zielona przestrzeń
AnnaMS 17:39, 24 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
koliber napisał(a)


Elu, nie zaczęłam, bo udoskonalam te "stare" tylko, że deszcz mi właśnie zaczął przeszkadzać wrrr...Wczoraj i dzisiaj byłam na zakupach. Kupiłam co niezbędne i sadzę Oprócz sadzenia mam również sporo plewienia po deszczach, tak więc nowe rabaty czekają

Udoskonalasz doskonałe ... proszę Cię, da się jeszcze bardziej podkręcić te rabaty ?
Dzisiaj i ja byłam na zakupach wzięłam w ręce ile mogłam, czyli niewiele, doniczki ciężkie, nasiąknięte
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
koliber 21:38, 24 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
AnnaMS napisał(a)

Udoskonalasz doskonałe ... proszę Cię, da się jeszcze bardziej podkręcić te rabaty ?
Dzisiaj i ja byłam na zakupach wzięłam w ręce ile mogłam, czyli niewiele, doniczki ciężkie, nasiąknięte


Anulka, wyciapałam wcześniej co nieco, inną część przesadziłam w inne miejsce, a tam, gdzie powstały wolne dziury posadziłam coś nowego Jak skończę wrzucę fotki
____________________
Zielona przestrzeń
Gosialuk 17:48, 30 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
Anetko miesiąc minął i fotek brak. Chyba rewolucje skończone? Jak tam pomidorki w gruncie się sprawują?
Pozdrawiam.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
koliber 11:09, 02 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Cześć Gosieńko Cieszę się, że ktoś tu jeszcze zagląda
Rewolucje nie skończone, bo i sprawy ważniejsze były niż ogród. Pomidorki o dziwo dobrze się mają (tfu, tfu), ale to zapewne w dużej mierze zasługa pogody, bo jest sucho
Pozdrawiam
____________________
Zielona przestrzeń
Gosialuk 17:20, 03 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
To może później będzie lepiej. Są sprawy ważne i ważniejsze. Teraz taka susza, że i tak poza podlewaniem nic się nie da zrobić. Trzymaj się.
Miałam napisać trzymaj się ciepło, ale przy tej pogodzie wydaje się to trochę niestosowne.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
AnnaMS 21:49, 03 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Czekamy na fotki
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
koliber 22:16, 04 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Gosialuk napisał(a)
To może później będzie lepiej. Są sprawy ważne i ważniejsze. Teraz taka susza, że i tak poza podlewaniem nic się nie da zrobić. Trzymaj się.
Miałam napisać trzymaj się ciepło, ale przy tej pogodzie wydaje się to trochę niestosowne.


Musi być.
Niestety przegraliśmy z tatą walkę z czasem i chorobą Nie ma GO już z nami Za szybko to wszystko się podziało...

Susza suszą, a ja zaczęłam zagospodarowywać nowe rabaty. Jak baba się uprze, to nie ma, że susza

____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies