Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 16:08, 26 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Kapturka cudownie nam śpiewała



żabole jej wtórowały nawet nagrałam filmik ale jak to wkleić?



kloniki czarują



kous powoli zmienia ubarwienie

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
BasiaLT 21:52, 26 maj 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
kous powoli zmienia ubarwienie

Danusiu długo czekałaś na kwitnienie cousa? swojego hoduję od małej roślinki, na razie ma około 1,60 cm ale ani jednego kwiatka.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
dana1s 06:14, 27 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
BasiaLT napisał(a)

Danusiu długo czekałaś na kwitnienie cousa? swojego hoduję od małej roślinki, na razie ma około 1,60 cm ale ani jednego kwiatka.


Basiu kupiłam go w zeszłym roku z pąkami miał wtedy 5 kwiatków. W tym roku jest cały w kwiatach
Mam jeszcze jednego dużo większego, a jeszcze nigdy nie kwitł. Tu chyba nie ma reguł...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:19, 27 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj od rana jest okropnie duszno, dosłownie nie ma czym oddychać. Dwa razy trochę pokropiło, ale niebo całe w chmurach. Boję się, że sprawdzi się ta prognoza z deszczem przez najbliższy tydzień...

Dzisiaj przed pracą M wskoczył do stawu, ostatnio nie skończyliśmy czyścić i dzisiaj wreszcie się udało



tu widać różnicę jak wygląda wyplewione a jak nie, jak dla mnie różnica jest ogromna



o a tu w tle widać moje drzwi do szklarni



o i wyczyszczone

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:23, 27 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Wreszcie widać obwódki z bergenii i staw jest znacznie większy



Nie dałam rady nic więcej zrobić, ale mam nadzieję na jutro.A od jutra M ma urlop, jupiiii!!!

Moje włości w maju, kocham ten widok





____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Agania 18:59, 27 maj 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Nadrobiłam ślicznie masz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
dana1s 19:49, 27 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Agania napisał(a)
Nadrobiłam ślicznie masz


Aguś dziękuję!
Ja biegam po wątkach i oglądam obrazki, nie umiem się dzisiaj skupić... Coś się dzieje z ciśnieniem.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
anpi 19:51, 27 maj 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8161
Obejrzałam iryski ,kaliny i żabcie...i wszystko inne... Malina!!!Widoczki zachęcające do spacerów i podziwianiaCiekawe ile okrążeń robisz dziennie tymi ścieżkami,ja po swoim malutkim ogrodzie codziennie robię obchód oglądając każdą roślinkę kilkakrotnie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
dana1s 19:58, 27 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anpi napisał(a)
Obejrzałam iryski ,kaliny i żabcie...i wszystko inne... Malina!!!Widoczki zachęcające do spacerów i podziwianiaCiekawe ile okrążeń robisz dziennie tymi ścieżkami,ja po swoim malutkim ogrodzie codziennie robię obchód oglądając każdą roślinkę kilkakrotnie


Aniu maj jest cudowny, ciekawe czy czerwiec będzie równie obfity w kwiecie. Od kilku lat wprowadzam zmiany żeby cały sezon coś kwitło. Najsłabiej u mnie wypadało lato... Zobaczymy, czy wreszcie coś się zmieni w tym roku
Dziękuję za wszystkie serdeczności!

Oj potrafię obejść ogród kilkadziesiąt razy i też podziwiam każdego nowego pąka, czy kwiatka Uwielbiam to!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
AgnieszkaW 20:36, 27 maj 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Dana, jest pięknie, ach
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies