Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 16:49, 26 sie 2022


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Hejka chłopaku, co tam u Ciebie słychać, zaglądasz jeszcze? Oczko i tak mi się bardzo podoba zazieleniło się wokół i tworzy się fajny klimacik, nie ważne, że z przydasi


Hej hej, a raz na jakiś czas zaglądam, żeby wiedzieć co u kogo w trawie piszczy. Do ciebie też zaglądam

No teraz nie wiem jaki tam klimacik nad oczkiem się będzie tworzył. Już prawie miesiąc będzie jak dom i ogród przeszedł w posiadanie nowego właściciela
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 17:54, 26 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Radziu2013 napisał(a)


Hej hej, a raz na jakiś czas zaglądam, żeby wiedzieć co u kogo w trawie piszczy. Do ciebie też zaglądam

No teraz nie wiem jaki tam klimacik nad oczkiem się będzie tworzył. Już prawie miesiąc będzie jak dom i ogród przeszedł w posiadanie nowego właściciela

Ojjj, ale wiadomość... A w ręce rodzinne czy obce, żal Ci pewnie włożonej pracy i roślin. Gdzie teraz będziesz ogrodową pasję rozwijał, jakieś plany są?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 22:26, 26 sie 2022


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
I żal i nie...szczerze powiedziawszy to uczucia mam bardzo mieszane, może też z tego względu że nie było mnie i nie ma nadal w Polsce, więc przekazanie kluczy i ostateczne pożegnanie z domem i ogrodem odbyło się bez mnie. Na pewno to odczuję już nie długo po powrocie, kiedy będę chciał jechać zobaczyć jak kwitną astry czy rozplenice a nie będę mógł...ale nie chce na razie o tym myśleć i się dołować na zaś A co do miejsca rozwijania ogrodowych pasji to nie ma na razie pomysłu, zobaczymy co czas przyniesie
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Monia81 09:52, 28 sie 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
Czytam Radziu, że zmiany nastąpiły... może nowemu nabywcy spodoba się to co już tam zrobiłeś i dalszy ciąg ogrodu powstanie. Jesteś młody, wszystko przed Tobą, więc i miejsce na ogrodowanie kiedyś tam się napewno znajdzie, tego ci życzę pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 10:00, 28 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Życzę zatem Byś długo na nowe miejsce pod ogród nie musiał czekać nowy rozdział życia przed Tobą i młodość to tyyyyle możliwości
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 15:54, 28 lis 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Co za niespodziewane wieści... Od dawna nie wchodziłam na Twój wątek...a tu nie jest już Twój ogród i nie ma już Ciebie w nim...wielka szkoda, ale jeszcze będziesz miał z pewnością swój inny ogródek, bo takich zdolności jak Twoje, to szkoda zmarnować...Powodzenia Radku... na wszystkich płaszczyznach...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies