Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

ElzbietaFranka 12:27, 11 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Radziu2013 napisał(a)


Cześć Elu

Oj na wiosnę dopiero roślin najedzie

No cóż, liznąłem życia studenckiego mieszkając dwa czy trzy tygodnie we Wrocławiu, a potem, gdy wprowadzono nam zajęcia zdalne wróciłem do domu. Ale ja nie narzekam. Nawet się cieszę Do godz 13/14/15 studiuję, popołudniami pracuję, więc plan dnia mam napięty. Do tego dochodzą korepetycje z francuskiego itd. I trochę się tego nazbierało. To też mało wpadam na O, albo inaczej wpadać wpadam, ale rzadko się wpisuję.

Pozdrawiam cieplo




Radziu a co ty studiujesz bo nie wiem czyżbym przeoczyła.
No tak to wszystko co robisz pożera dużo czasu. Życzę zapału i zdrowia fizycznego i psychicznego
.

Pozdrawiamy
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Radziu2013 23:03, 12 gru 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)




Radziu a co ty studiujesz bo nie wiem czyżbym przeoczyła.
No tak to wszystko co robisz pożera dużo czasu. Życzę zapału i zdrowia fizycznego i psychicznego
.

Pozdrawiamy


Elu, germanistykę

Dziękuję i odwzajemniam życzenia

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 23:06, 12 gru 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gosika67 napisał(a)
Radziu a gdzieś ty był? No wreszcie obecny, zaglądałam po cichu i nic,pozdrawiam.


Podróżowałem...palcem po mapie
A jakoś tak się Gosiu złożyło, że zamiast planowanej w czerwcu większej ilości czas dla działań ogrodowych i dla samego O, liczba wolnych chwil jeszcze bardziej się zmniejszyła...ale to może nawet i dobrze (?)

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 23:09, 12 gru 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)




Radziu a co ty studiujesz bo nie wiem czyżbym przeoczyła.
No tak to wszystko co robisz pożera dużo czasu. Życzę zapału i zdrowia fizycznego i psychicznego
.

Pozdrawiamy



Aaaa Elu, a widzisz, dobrze że mi się przypomniało. Ty masz nachyłka u siebie w ogrodzie, prawda? Chciałbym też sobie go sprawić, tyle że w kolorze różowym albo takim "masłowym". Zastanawiam się tylko jak on wygląda po kwitnieniu, czy część zielona pozostaje nadal ładna i wystarczy tylko przyciąć przekwitnięte kwiaty, czy cały zaczyna się "sypać". Jak to z nim wygląda?
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 14:13, 17 cze 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Obfociłem dzisiaj trochę to co kwitnie...
Ogólnie rzecz biorąc susza, susza I jeszcze raz susza...

Wiosną poznałem się róży placek Isaac Pereira, dosyć chrowita u mnie była, w zamian za to przybyło 7 innych róż pnących...głównie Ghiselki Ale jakieś dwie czy trzy inne też się znalazły...Jak w przyszłym roku się rozrosła I zakwitną, to pokryją do końca ścianę za rabatą I dadzą jej zielone "plecy"


Teraz szaleją kocimiętki I ostrogowce ...upał ewidentnie im służy...zaczęły też róże

Na dywanik nie zwracamy uwagi było sprzątanie samochodu
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 14:15, 17 cze 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Kilka pojedynczych portretów
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 14:17, 17 cze 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112


Żeby nie być gołosłownym, wklejam zdjęcia posadzonych róż pnących


A przed oczkiem powstał taki prowizoryczny płot...czeka jeszcze na furtkę...ochrona przed ucieczkami psa
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 14:18, 17 cze 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112



Pozdrawiam wszystkich serdecznie
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
ElzbietaFranka 16:24, 17 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Pięknie Radziu taka przerwa wstydu nie masz.

Ta fota z orlikami na tle kocimiętki piękna. Kocimiętki w tym wyjątkowo piękne nie zawsze takie są.

Radziu pytałeś o nachyłka on dosyć długo kwitnie. Ja go przycinam jak widzę że już zaczyna tracić na wyglądzie, ale trudno mi powiedzieć kiedy to jest zaobserwuje. Nachylkow to cala masa. W tym roku chyba sobie wypieliłam czerwoni białego.

Jak tam studia German.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Joku 21:07, 17 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11944
Zawsze z ciekawością do ciebie zaglądam i podziwiam twoje rabaty. Zdolniacha z ciebie Młody Człowieku .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies