Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Monia81 21:26, 17 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
No pięknie się ta rabata rozrosła cudny klimacik, a oczko jak? pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Radziu2013 21:49, 17 cze 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)
Pięknie Radziu taka przerwa wstydu nie masz.

Ta fota z orlikami na tle kocimiętki piękna. Kocimiętki w tym wyjątkowo piękne nie zawsze takie są.

Radziu pytałeś o nachyłka on dosyć długo kwitnie. Ja go przycinam jak widzę że już zaczyna tracić na wyglądzie, ale trudno mi powiedzieć kiedy to jest zaobserwuje. Nachylkow to cala masa. W tym roku chyba sobie wypieliłam czerwoni białego.

Jak tam studia German.



Elu ja zawsze się śmieje że "wstydu I pieniędzy nigdy nie miałem "

A tak zupełnie na poważne to właśnie nieobecność i na O i w ogrodzie jest wynikiem środków, pracy i jeszcze kursów I zajęć, które przytrafiają się po drodze. Na same studia jednak nie narzekam, a przynajmniej nie od czasu, kiedy na dobre wbiłem sobie do łba, że studia filologiczne to nie kurs językowy...A długo nie mogłem się z tą myślą pogodzić.

Dzięki za informację o nachyłku
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 21:50, 17 cze 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Joku napisał(a)
Zawsze z ciekawością do ciebie zaglądam i podziwiam twoje rabaty. Zdolniacha z ciebie Młody Człowieku .


Dziękuję bardzo Jolu, miło mi to słyszeć...W sumie to czytać
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Joku 21:57, 17 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12062
Po niemiecku czytam bez problemu, zwłaszcza tematy ogrodowe , trudniej mi mówić i pisać nie robiąc przy tym błędów .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Radziu2013 21:58, 17 cze 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Monia81 napisał(a)
No pięknie się ta rabata rozrosła cudny klimacik, a oczko jak? pozdrawiam


Oczko leży I kwiczy...Tak samo jak zaczęty widoczny na zdjęciu płot, tak samo jak zaczęta, niedokończona druga ceglana ścieżka...Jak wiele przedsięwzięć na tym moim kawałku ziemi...

Ale, co się odwlecze to nie uciecze, teraz chwilowo mam inne rzeczy do robienia. Ogródek o ile jeszcze rok czy dwa temu zaprzątał większość moich myśli w wolny czasie, teraz faktycznie zszedł na drugi plan I jest traktowany przeze mnie typowo hobbystyczne. Też pozwalam sobie na to, żeby pracować w nim nie wtedy kiedy mam wolne, a wtedy kiedy mam wolne i ochotę na to...Dlatego wszystko wygląda tak jak wygląda, ale trudno

Trochę bardziej zielono niż rok temu, ale to dlatego że tu lądują wszystkie przydasie I to co jest wykopywane z innych części

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:07, 17 cze 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Joku napisał(a)
Po niemiecku czytam bez problemu, zwłaszcza tematy ogrodowe , trudniej mi mówić i pisać nie robiąc przy tym błędów .


Świetnie w końcu to taki ładny język A błędami nie ma się za bardzo przejmować, zwlasza bledami gramatycznymi. Póki tekst mowiony (czy pisany) jest zrozumiały, jest tekstem dobrym. Poza tym: es ist noch kein Meister von Himmel gefallen.

i w tym momencie narodził się mi nowy pomysł na artykuły do napisania czy pracę dyplomowe (bo kilka pomysłów już mam) -ogrody niemieckie

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Joku 12:19, 18 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12062
Na, ja . Pokazuj więcej zdjęć ze swojego pięknego ogrodu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
hankaandrus_44 12:40, 18 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Pisz, pisz, nawet przed pracą dyplomową, a nuż potem będzie można część zastosować w pracy.

Witaj, Radosławie. Dawno Ciebie nie było, ale pomimo zajęć, ogródek Twój pielęgnujesz. Jesteś już studentem, jak ten czas leci. Życzę ukończenia podjętych zamierzeń i zadowolenia z podjętych decyzji.

Serdecznie pozdrawiam
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ElzbietaFranka 17:21, 18 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Znać język jaki kolwiek i posługiwać się nim to nie lada wyczyn. Tak jak gra na instrumencie. Nigdy nie miałam zdolności ani do jednego ani do drugiego. Chociaż dzieci posługują się płynnie angielskim a najmłodszy gra na kilku instrumentach.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 16:22, 26 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
Hejka chłopaku, co tam u Ciebie słychać, zaglądasz jeszcze? Oczko i tak mi się bardzo podoba zazieleniło się wokół i tworzy się fajny klimacik, nie ważne, że z przydasi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies