Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty we włosach

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty we włosach

Radziu2013 21:39, 31 sty 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
I od razy takie śliczności na przywitanie . Od razu dodaje do obserwowanych - widać że będzie co podziwiać
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
GorAna 22:16, 31 sty 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Witaj Goniu
Tytuł zachęcający do odwiedzania
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
koliber 12:19, 01 lut 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witaj Przyłączam się do pochwał tytułu wątku.

Dodaję do obserwowanych
____________________
Zielona przestrzeń
gosika67 19:27, 01 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witam wróciłam z pracy i zaraz zaglądam do Was. Może streszczę moją przygodę z ogrodem. Ja wprowadziłam się do domu w 1994r., a więc to szmat czasu. Drzewka , rośliny sadziło się obojętnie gdzie, bo nie miałam o tym pojęcia, rosły, potem trzeba było je przesadzać i był problem.Pasja, ogrodomania taka prawdziwa zaczęła się od kilku lat, teraz planuję, co chcę mieć, jakie rośliny. Wysyłam Wam parę roślin z mojego ogródka.Pozdrawiam wszystkich z Forum.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ElzbietaFranka 20:39, 01 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Witam Gosiu. Nie oceniam twojego ogrodu jest za malo zdjec, aby byc obiektywnym w ocenie, nie kadze jak mi sie cos nie podoba.
Napisz ile ma arow twoj ogrod, jak powstawal, co zrobilas co chcesz zrobic. Kwiaty masz ladne na rabatach.
Na tym forum prawie 99,9 proc tak zaczynalo jak ty - bez pojecia o sadzeniu mowiac ogolnie a oplanowaniu ogrodu to wyzsza szkola jazdy. Wszyscy sadza, przesadzaja itd.
Ja tez nie bylam przygotowana, ze bede na tym forum, wiec robilam zdjecia o roznej tematyce, rodzina na tle oczka i wiele innych ktore nie nadaja sie do pokazania. Majac na wzgledzie to, ze jestem na forum bede robila zdjecia w innej formie. Na niektorych watkach sa zdjecia wrecz artystyczne.
To tyle jak masz to wstawiaj zdjecia.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:33, 01 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Gonia dziękuję za tak piękny wpis tyle kwiatów. Tak pięknie u Ciebie, ale ty wstawiaj u siebie te fotki. Bo u mnie parę osób obejrzy Twój ogród, a jak wstawisz u siebie będą oglądali, twoi fani.
To co wstawiłaś u mnie wstaw i u siebie.
Jeszcze jedno. Jak wstawiasz zdjęcia rób odstępy akapitowe (entery) wtedy tekst nie będzie zachodził na zdjęcia.
Jak masz wąskie zdjęcia z telefonu czyli w pionie możesz wstawiać dwie obok siebie bez spacji.
I wstawiaj po 4 zdjęc w jednym wpisie bo więcej się długo przewija, jak słabszy komputer. Też o tym nie wiedziałam. Ja akurat mam dobry komputer mogę nawet dwadzieścia zdjęć bardzo szybko przejrzeć.
Wstawianie zdjęć trzeba regulować enterem i wtedy wszystko dobrze wychodzi.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:42, 01 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Gonia masz piękne róże. Ogród zadbany i co ty jeszcze chcesz tam robić jak ty już wszystko masz prawie zrobione, żwirowiska, obwódki, róże na kratkach, trawka przystrzyżona.
Areał taki średni na tym forum. Już zbierasz owoce w swoim sadzie?
Jeszcze raz piszę wstawiaj wszystkie zdjęcia w swoim wątku, bo będziesz je miała wszędzie i będzie ciągle w ogonie tego forum.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 11:27, 02 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
GONIA w watku " z ogrodka na wsi" Radziu tez masz wklejone twoje fotki wkopiuj takie same na swoj watek.
Do watkow kto zajrzy do ciebie nie musisz kopiowac zdjec.
To na Twoim watku maja wszyscy ogladac twoj ogrod.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
19:00, 02 lut 2017
Hej siostrzyczko

To w komplecie jesteśmy wszystkie

Fajny tytuł wątku,lubię tę piosenkę a i przy pracach ogrodowych nie jeden kwiat we włosach

Co tam planujesz na wiosnę w ogrodzie?
ElzbietaFranka 20:15, 02 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Gonia wstawiaj wszystko co dotyczy ciebie a jest zwiazane z twoim ogrodem, jezeli masz zwierzeta tez mozesz sie pochwalic. Zwierze zwierzeciu nie rowne, pokazuja tutaj, kotki, pieski, swinki, chomiki czyli mnijsi nasi bracia.
Gonia zajrzyj na moj watek tam duzo sie dowiesz.
Czytaj inne watki i dziel sie tym wszystkim co spostrzezesz co ci podoba co nie. Zobacz tyle zdjec nastawialas na innych watkach a swojego nie pilnujesz nikt nie moze sie wypowiedziec jakie skarby masz w ogrodzie.
Jedynie ja prym wiode we wpisach na twoim watku!!!!
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies