Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty we włosach

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty we włosach

Rumianka 20:56, 04 lut 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Cześć Goniu, poznałam Cię po kwiatach we włosach...Swietna nazwa wątku...Nie mogłam Cię pominąć, byłam kilka pełnych dni w wątku Doni,przeczytałam od deski do deski. Przed chwilą gościłam w wątku Ani, całe szczęście, że obie macie świeże wątki to stron jest mało...Wiesz co? Jestem zachwycona Wami siostrami, że macie taką wspólną ogrodową pasję, już wyobrażam sobie Wasze spotkanie przegadane godzinami o roślinach...i to jest takie właśnie fajne...Pokazuj kochana więcej zdjęć...lubimy je. Masz w ogrodzie dorodne i piękne okazy roślin...No i róże zapierające dech w piersiach...Łestawiam kaszebszczi płezdrówczi dla Ce...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
gosika67 21:31, 04 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witam Eliso, dziękuję za wizytę, pasję, ogrodomanię mamy po tacie,zaraziłyśmy tym też naszych mężów .Wstawiam dla Ciebie jeszcze kilka zdjęć.Zaraz Cię odwiedzę.

____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Agania 22:30, 04 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Przyszłam przywitać trzecią siostrę, nie wiem czy nie uraziłam przywitanie z kolejnością pojawienia się na O?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gosika67 22:33, 04 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj, ja jestem ostatnia z sióstr która wpisała się na forum, Ania cały czas jest, Dorota dużo mi opowiadała o Was i postanowiłam dołączyć.Dziękuję za odwiedziny.Gosia
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 23:00, 04 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Siostra znalazłam starsze zdjęcia z 2010r. bo te jeszcze starsze nie robiłam, były aparaty na klisze i pamiętasz jak robiłyśmy zdjęcia? Dzieciom na tle domu, kwiatów drzew. Teraz to jest fajnie, aparaty notują każdy pyłek i można skasować felerne.Znajdź swoje jakieś pierwsze zdjęcia ogrodu.Pamiętasz jak to było? Gonia

____________________
Gonia Kwiaty we włosach
23:03, 04 lut 2017
Pamiętam i mam takie,ostatnio nawet przeglądaliśmy.Ile śmiechu przy tym było
Wstawię u siebie stare zdjęcia ogrodu Powspominamy
23:06, 04 lut 2017
A skalnik Twój pamiętam Hosty od Ciebie mam do tej pory a ile już ich porozdawałam.Masz jeszcze wcześniejsze zdjęcia? Pigwowca masz do tej pory? Bo coś wspominałaś o wykarczowaniu go.
gosika67 23:08, 04 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Skalniaka nie ma, brzóz nie ma, wiśni nie ma, ogród owocowy mały, ale kwiaty typu piwonie, łubiny, róże zawsze będą na czasie. Jeszcze parę zdjęć ze starych czasów.Zobacz jaki mały perukowiec, który od Ciebie dostałam.

____________________
Gonia Kwiaty we włosach
23:28, 04 lut 2017
No perukowiec teraz kawał krzaka,że w okna wchodzi
Nieraz zastanawiam się czy ja miałam takie rośliny jak mam na starych zdjęciach,ot niewiedza ogrodnicza bo nie umiałam zadbać,rośliny wypadały a potem zonk..jak to? To u mnie rosło?
Kupowało się rośliny na chybił trafił Nasadziłam wtedy na tym moim skalniaczku jedno przy drugim,podziwiali wszyscy,okazją po rośliny wtedy jechałam i jak ja się z tym zabrałam A jak się rozrosło to zdziwienie a czemu to tak się zagaiło
A nasze spotkania Najpierw wycieczka ogólna po ogrodzie i stanie nad jedna rosliną pół godziny i debatowanie.I to dobrych kilkanaście lat wstecz

Siedzę u Ciebie a swojego wątku nie pilnuję
23:30, 04 lut 2017
Jadę jutro na flohmarkt,może coś wpadnie w oko z pierdółek ogrodowych
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies