Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sokółkowy domek

Pokaż wątki Pokaż posty

Sokółkowy domek

anpi 20:17, 26 kwi 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Dobrze, że do mnie zajrzałaś. Ominęły by mnie uroki Twojego ogrodu. Jakoś też tu wcześniej nie trafiłam. Śliczne wykończenie domu, cudne "punkty wodne" i miejsca wypoczynkowe w ogrodzie, Ciekawa jestem tych angielskich rabat, masz więcej zdjęć w sezonie?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
beata1974 21:07, 26 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2017
Posty: 110
hm.... w ubiegłym roku no właśnie przegapiłam zrobiłam trochę fotek, które już zamieściłam, ale poprawię się w tym roku



anpi napisał(a)
Dobrze, że do mnie zajrzałaś. Ominęły by mnie uroki Twojego ogrodu. Jakoś też tu wcześniej nie trafiłam. Śliczne wykończenie domu, cudne "punkty wodne" i miejsca wypoczynkowe w ogrodzie, Ciekawa jestem tych angielskich rabat, masz więcej zdjęć w sezonie?
____________________
sokółkowy domek sokółkowy domek
deszczowymaj 09:09, 29 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Witam właścicielkę przepięknego ogrodu i też się zastanawiam ..jak to możliwe że wcześniej nie trafiłam na Twój wątek

Fantastyczne zdjęcia ..widać jak ogród dojrzewa,niesamowite jest to jakie rozmiary potrafią osiągnąć rośliny

Będę zaglądać
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
beata1974 20:26, 29 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2017
Posty: 110
Dziękuję bardzo za miłe słowa - to chyba dlatego, że w sezonie wiosenno - letnim tak rzadko wchodzę na ogrodowisko i gdzieś tam niknę Pozdrawiam


deszczowymaj napisał(a)
Witam właścicielkę przepięknego ogrodu i też się zastanawiam ..jak to możliwe że wcześniej nie trafiłam na Twój wątek

Fantastyczne zdjęcia ..widać jak ogród dojrzewa,niesamowite jest to jakie rozmiary potrafią osiągnąć rośliny

Będę zaglądać
____________________
sokółkowy domek sokółkowy domek
wiunia 20:06, 30 kwi 2020


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Beatko masz przepiękny ogród! Kamień i kostka granitowa w ogrodzie to moja miłość ogród w stylu, który kocham!
Nie znikaj z forum za często miło mi, że do mnie zajrzałaś.
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
beata1974 11:27, 02 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2017
Posty: 110
W Patio się mai i kwieci jabłonie ozdobne ruszyły i jak co roku jestem oniemiała i zamajona tą ilością piękna. Najpierw różowo- czerwone pąki pojawiają się nieśmiało obiecując krwisto czerwone kwiaty, później roziwijają się w cudną biel.
Pozdrawiam wiosennie

____________________
sokółkowy domek sokółkowy domek
beata1974 11:31, 02 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2017
Posty: 110
i ja się cieszę, że do mnie zawitałaś u nas sucho - czy do Ciebie dotarły obiecywane opady ?

wiunia napisał(a)
Beatko masz przepiękny ogród! Kamień i kostka granitowa w ogrodzie to moja miłość ogród w stylu, który kocham!
Nie znikaj z forum za często miło mi, że do mnie zajrzałaś.
____________________
sokółkowy domek sokółkowy domek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies