Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sokółkowy domek

Pokaż wątki Pokaż posty

Sokółkowy domek

beata1974 14:46, 25 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2017
Posty: 110

Grillownia

zmiana dawnego placu zabaw naszych dzieci (które nie wiadomo kiedy zdążyły dorosnąć) trwała cały zeszły sezon. Musieliśmy usunąć domek, wyciąć kilka świerków serbskich, które podczas wichury przechyliły się niebezpiecznie i wyrównać teren.
Mój mąż zrobił gabiony, grilla, ułożył płyty i kostkę brukową, zużyliśmy materiały, które poniewierały się po ogrodzie po budowie patia i dokupiliśmy kostkę z wyprzedaży .
Moim zadaniem było obsadzenie tego miejsca roślinami, wybór padł na hortensje bukietowe, śliwowiśnie, bluszcze (które w przyszłości mają pokryć ziemię i gabiony), żółwiki, rutewki, rozchodniki olbrzymie, cisy oraz ożanki. Wszystkie są na razie młodziutkimi roślinkami, ale myślę, że w tym sezonie będą widoczne

Na środku stoi stół, który czeka na krzesła i fotele, ale już teraz to kolejne ulubione miejsce na wypicie porannej kawki, bo o poranku (w naszym przypadku to godzina dziewiąta) jest tu cudownie słonecznie, a towarzyszy nam okoliczne ptasie towarzystwo.







____________________
sokółkowy domek sokółkowy domek
beata1974 14:57, 25 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2017
Posty: 110
Patio

Patio umyte , leżaki ustawione, w oczku woda już wymieniona, dąb, miłorząb, trzmieliny i żywopłot z ligustra wypuszczają listki jesteśmy gotowi do nowego sezonu.





____________________
sokółkowy domek sokółkowy domek
antracyt 15:02, 25 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Ale ładne widoki Nie wiem jak to się stało, że nie trafiłam wcześniej na ten wątek. Witam się i zapisuję do oglądani
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
beata1974 15:08, 25 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2017
Posty: 110
antracyt napisał(a)
Ale ładne widoki Nie wiem jak to się stało, że nie trafiłam wcześniej na ten wątek. Witam się i zapisuję do oglądani


Cieszę się Witaj !
____________________
sokółkowy domek sokółkowy domek
Pola 23:22, 25 kwi 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Beatko, nie znikaj pokazuj swój piękny ogród, bardzo w moim guście. Poproszę o więcej zdjęć
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
sylwia_slomc... 23:26, 25 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Piękne miejsce stworzyłaś Jaskry na parapecie w pięknym kolorku miałaś Jak bukszpany? Walczysz z ćmą czy Cię ominęła do tej pory?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AsiaK_Z 07:54, 26 kwi 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Wątek ma 3 lata, a ja nigdy tu nie trafiłam? ogród piękny, dojrzały no i z Wlkp
Będę zaglądać
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
beata1974 12:15, 26 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2017
Posty: 110
Nie zniknę Chociaż mam wrażenie,że przez ostatni czas albo pielę, albo przycinam albo podlewam... uroki suchej wiosny ...eh - Czy u Ciebie też tak sucho?

Pola napisał(a)
Beatko, nie znikaj pokazuj swój piękny ogród, bardzo w moim guście. Poproszę o więcej zdjęć
____________________
sokółkowy domek sokółkowy domek
beata1974 12:17, 26 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2017
Posty: 110
AsiaK_Z napisał(a)
Wątek ma 3 lata, a ja nigdy tu nie trafiłam? ogród piękny, dojrzały no i z Wlkp
Będę zaglądać



Ach... bo ja tak pojawiam się i znikam Witam Krajankę !!!
____________________
sokółkowy domek sokółkowy domek
beata1974 12:19, 26 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2017
Posty: 110
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękne miejsce stworzyłaś Jaskry na parapecie w pięknym kolorku miałaś Jak bukszpany? Walczysz z ćmą czy Cię ominęła do tej pory?


Walczę dzielnie w ubiegłym roku mieliśmy pierwszą wizytę .... jedno psikanie za nami, teraz codziennie w ramach spaceru z pieskiem sprawdzam czy się nam te ćmaki nie rozmnożyły.
____________________
sokółkowy domek sokółkowy domek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies