Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 20:08, 15 kwi 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Ewa777 napisał(a)
Monia, śliczna skimia Mi też się taka roślina podoba, ale już nie mam miejsca
Śliczną masz tę rzeczkę szafirkową


U Kasieńki Ewuś zobaczyłam, spodobała mi się, a że jeszcze kwitnie w okresie co to mało roślin kwitnie, to na mojej kwaśnej znalazła miejsce mam nadzieję, że będzie jej pasować
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:11, 15 kwi 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Anda napisał(a)
Pissardi na łezce pasuje Przynajmniej wiosną będziesz miała ładne kwiecie.

Bardzo ładnie masz. Na tarasowej pięknie wyglądają teraz kępki tulipanów


Właśnie na łezce przed domem brakowało czegoś co będzie kwitło wiosną, na razie to taki patyczak z tej Pissardi, ale myślę, że już w przyszłym roku będzie bardziej widoczna, no i może będzie kwitła bardzo cieszą mnie te Exotiki na tarasowej, rozjaśniają ją tą kremową bielą, w przyszłym sezonie może jeszcze dosadzę, jak się rozmnożą buziaczki
a to moje zielone szafirki, też łebki pokazują

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:13, 15 kwi 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
anabuko1 napisał(a)

Coraz ładniejsza i bogatsza ta twoja wiosna.
Tulipanki piękne.
ciemiernik chyba taki sam jak mój.
A ten szpaler szafirkowy przecudny


Coraz więcej Aniu przybywa z roku na rok kolorku wiosną, a to cieszy
ten ciemiernik to ten najzwyklejszy biały, kończą już powoli kwitnienie, ale cieszyły długo buziaczki

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 20:59, 15 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Monia cudnie Kawał roboty znowu podłubałaś sobie Rozczuliło mnie nawadnianie koło bratusia
A mnie w mojej rzeczce szafirkowej koło oczek nornica( chyba) zjadła cały pas w samym środku rzeczki buuuu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ewa777 22:41, 16 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Te tulipanki w kępkach też mi się podobają Fajny pomysł A może sadziłaś w koszyczkach?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
ElzbietaFranka 23:36, 16 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13938
Witam Monia

Wszystko szybko rośnie u was ciepłej. U mnie narcyzy kwitną jeszcze nie wszystkie Ale coś tam kwitnie. Ciągle się denerwuje bo są przymrozki a już polibin, wisnia kiku w sporych pąkach.
Tulipany zaczynają,aleś tej zimy bardzo dużo.mi nornice cebul zżarły mówię ci i to niedawno dosyć duże liście przyjeżdżam w święta i sporo odlanych. Myślałam że mróz ale podnoszę i wyciągam tylko zielone liście.

Już mnie raz tak nauczyły rządków mi się zachciało zamiast do koszyczków posadzić.

Monia tak zaglądam do ciebie i myślę sobie jak ładnie ci to wszystko idzie nie dawno parę roślin na krzyż miałaś a tu już tyle tego masz i takie duże.

A czegoś tyle tego bruku zrobiła może tak.mi się wydaje.

Pozdrawiam Monia i zdrowia życzę
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kawa 09:56, 17 kwi 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Monia śliczne miejsce pissardi znalazłaś!
rzeczka szafirkowa śliczna u mnie może za rok będzie taka
i wiosna ładna i tulipki bratki
porządek masz że hej
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
kasiek 22:13, 17 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Monia81 napisał(a)
U Kasieńki kiedyś widziałam skimię no i też kupiłam, jeszcze przed tym wszystkim... muszę wsadzić bo już w tych doniczkach siedzą i siedzą...

i więcej nie biegałam z aparatem, bo coś dzisiaj wyjątkowo zimno i kapryśnie... buziaczki


O czyżby u mnie? Bo w takiej się zakochałam w tym roku Mam inne skimie ale coś łapią żółty odcień, one luba kwaśną glebę, będę musiała je pokarmić.
I jaką masz piękną rzeczkę szafirkową - bomba!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Kasiolaaa 06:39, 18 kwi 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
ciekawa jestem co to za odmiana szafirkow co maja grube miesiste glowki u mnie kiedys byly nie miesiste
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Milka 06:50, 18 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Monia81 napisał(a)
U Kasieńki kiedyś widziałam skimię no i też kupiłam, jeszcze przed tym wszystkim... muszę wsadzić bo już w tych doniczkach siedzą i siedzą...

i więcej nie biegałam z aparatem, bo coś dzisiaj wyjątkowo zimno i kapryśnie... buziaczki

Też ją mam i lubię za bezobsługowość
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies