Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 17:43, 26 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Parę dni mnie było, a tu taka miła niespodzianka Anitko, Sylwuś bardzo Wam dziękuję za zdjęcia, każde ujęcie inne no i po tych fotkach widzę, gdzie jeszcze muszę coś pozmieniać ( ja to czasami myślę, że focę z tych samych miejsc i pokazuję jedno i to samo)... Takie spotkania uskrzydlają, dają pozytywnego powera, jak zaczynałam w 2017 przygodę z forum to nie sądziłabym, że ten nasz ogród będzie taki a daje nam bardzo dużo pozytywnej energii każdego dnia, no i pomysły jeszcze do zrealizowania są buziaki przesyłam



____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 17:52, 26 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Bardzo Kochani dziękuję za te wszystkie komentarze to nasze miejsce powstało dzięki radom, które tu otrzymałam jeszcze raz dziękujemy



Anda napisał(a)
Pięknie, zdjęcia i ogród. Widoki fantastyczne. Fajne są takie spotkania

Moniu, bosko masz już Tarasowa ależ się rozrosła… Bez czarny już możesz wiosną trochę podgolić, tak, żeby nóżki było widać. Podcinalaś go już?
A jak część zacieniona na tarasowej?



Ewuś dziękuję bez podcinałam, ale z góry na wiosnę musze go od dołu już ciachnąć, bo rozrósł się łokrutnie, najwidoczniej mu miejscówka przypasowała
a cienista część tarasowej się rozrasta w tym sezonie dosadziłam ciemierniki cuchnące i jak na razie na tarasowej nic nie zmieniam, roślinki jedne są bardziej rozrośnięte, inne się bardziej wysiewają, każdry sezon inny buziaki wielkie

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:00, 26 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
A jesień i przebarwienia w ogrodzie już zagościły... dnia ubywa niestety, w tygodniu brakuje tego czasu i jeszcze komary dają czadu...a cebul do sadzenia mnóstwo, jeszcze dzisiaj do łąki krokusy zamówiłam kolejne, także będzie co robić

parę fotek z dzisiaj, bo piękny dzień dzisiaj był astry pięknie kwitną, choć co niektóre jeszcze w pąkach, hortensje kolorku nabierają a trawiszcza cieszą oczęta


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:02, 26 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:03, 26 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:06, 26 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
pozdrawiam i lecę zobaczyć co u WAS buziaczki



a i zapomniałabym jak zaczęłam przygodę z wężem w 2017 roku to nadal się z nim nie rozstaję i latam z nim nieustannie przy nowych rabatach

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 20:11, 26 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Widzę, że ruszasz z rabatą słoneczną
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 20:27, 26 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
sylwia_slomczewska napisał(a)
Widzę, że ruszasz z rabatą słoneczną


Ruszam pogoda się zrobiła, więc od jutra działam skończyliśmy wczoraj ogrodzenie bo dowieźli to co domówiliśmy, więc teraz mogę się rabatami zająć
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:34, 26 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
ElzbietaFranka napisał(a)




Oj Monia jak przeglądam relacje z wizyty Iwonki u ciebie to zazdroszczę jej. Mam ciągle w umyśle twoje początki i teraz. To porównanie jak nieba z ziemią.

Jak to wszystko pięknie u ciebie wygląda tak to dobrze rozplanowalas jakbyś architektem krajobrazu była przyznaj się czy przypadkiem nie jesteś.

No to moja gaura wyższa teraz to pewnie ma z 1,5 metra. Mam siewki Może te młode będą niższe.



Elu bo teraz zauważyłam, że ci nie odpisałam, więc nadrabiam wiesz, że jak na Śląsku będziesz to zapraszam dziękuję ci Elu za te wszystkie słowa, architektem krajobrazu nie jestem i nigdy nie miałam z tym nic wspólnego, ale to że się znalazłam na tym forum bardzo dużo mi dało, no i wiele osób mi pomogło w moich początkach, żeby te linie rabatach tak ładnie się wiły buziaczki


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 22:14, 26 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Monia będziemy mieć jedną podobną rabatę -moja żółta ,Twoja słoneczna
u mnie : Zebrinus,sesleria jesienna,jeżówki ,sesleria jesienna ,rudbekie ,irysy ,dosadzę jeszcze narcyzów
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies