Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Mirka 22:36, 27 wrz 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Monika pięknie masz co tu dużo gadać
Sylwia piękne pokazała twój ogród.
Muszę i ja swoje proste linie pozawijać tylko nie mam pojęcia jak się za to zabrać
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
inka74 06:36, 28 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Zachwycam się każdym zakątkiem. Widoku z tarasu po prostu zazdroszczę ta rabata łezka mnie urzeka. Ja nie wiem gdzie ty widzisz jakieś miejsca do poprawy. Fajnie, że dziewczyny pokazały miejsca poza częścią formalną. Są piękne, bardzo klimatyczne i sielskie prawdziwie. Cudo!!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
ajka 11:48, 28 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
sylwia_slomczewska napisał(a)




Ta fotka najbardziej mnie zauroczyła. Przepięknie. Dużo inspiracji dla innych.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Monia81 19:40, 28 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Magleska napisał(a)
Monia będziemy mieć jedną podobną rabatę -moja żółta ,Twoja słoneczna
u mnie : Zebrinus,sesleria jesienna,jeżówki ,sesleria jesienna ,rudbekie ,irysy ,dosadzę jeszcze narcyzów
Buziaki


Madzia prawie tak Sylwusia napisała słoneczna, ale tak nie do końca, ja na nią mówię wesoła rabatka w kolorach nieba, bo będzie żółć, biel, niebieskości w odcieniach, a po drugiej stronie przy kurniku będą żółcie, czerwienie, biele i fiolety na tej rabacie planuję zebrinusa, rudbekie, lilie w kolorach żółty, pomarańcz, liliowce żółte, astry w niebieskościach, anabelki, irysy, kocimiętka lub lawenda, jastruny, narcyze, piwonie, ale to jeszcze w praniu wyjdzie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:46, 28 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
ElzbietaFranka napisał(a)




Moniu przepiękne te zawilce tak bujnie kwitną. Też mam białe, kupilam w zeszłym roku i jeszcze się nie rozbujaly. Twoje Marcinki już ładnie kwitną u mnie pojedyncze. Ciągle deszcze robią swoje u nas słońca jak na lekarstwo

Co to za piękna roślina kwitnie na żółto. Widzę, że masz kilka krzaków.
Moniu u siebie się rozpisałam i tam nazwa tej rośliny zobacz sobie. Jeszcze napisałam o szyszkach olszyny doniczka.
Bardzo się cieszę, że pomogłam z tym oczkiem


Elu ja to kupowałam jako słonecznik drobnogłówkowy, fajna roślinka, to z jednej sadzonki tak mi się porozrastała
za rady bardzo dziękuję, chętnie z nich korzystam

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:52, 28 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Milka napisał(a)

Fantastycznie to wygląda


Irenko dziękuję

Roocika napisał(a)

Aaaa jakie cudne, białe są dla mnie najpiękniejsze

U nas też pełno mini komarów. Gryza nawet w głowę...
Buziaki.
Cudny masz ogród


Asia fajnie by się pracowało, bo temperatury fajne na działanie ogrodowe, ale ci krwiopijcy nie dają szans, no maskarycznie jestem pogryziona... Ogród dziękuje

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ciekawa jestem tej słonecznej rabaty.
Jesienna odsłona ogrodu powala na kolana. Cudownie to wszystko się spięło.
Częściej pokazuj tej użytkowy kawałek ogrodu. Na zdjęciach Sylwii wygląda uroczo.


Haniu dziękuję na nowej rabacie, która powstaje będą dominować niebieskości, żółcie i biele zobaczę jak mi to wyjdzie nie pokazywałam części użytkowej bo jakoś mi się nie podobała, dlatego jej nie fociłam, taka nie dopracowana mi się wydaje, myślę o szklarni, bo muszę swoją brzydką upiększyć

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:56, 28 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
anabuko1 napisał(a)

Monia nie tylko hortensje i dalijki widzę masz śliczne ale i piękne trawy.
A mozesz mi napisać jak one się nazywają ?
chyba jakieś miskanty,ale jakby trochę więcej odmianowo


Aniu to pierwsze to miskant MEMORY, drugie to miskant PURPURASCENS, poniżej na zdjęciu miskant SILBERFEDER, a na ostatnim z trawiastej na przodzie to miskant z tych niższych dostałam go od koleżanki, a ona nie wie jaka to odmiana a za nim GIGANTEUS, GROSSE FONTANE i ZEBRINUS.
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:58, 28 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
mirkaka napisał(a)
Nie wiem dlaczego nie byłam w Twoim ogrodzie wcześniej, masz przecudny ogród, jestem zachwycona

A jednak byłam, cofając się znalazłam swój ślad
Relacja dziewczyn z wizyty u Ciebie tak wspaniale pokazuje Twoje dzieło


Mireczko dziękuję byłaś, byłaś ja już Twój wątek mam zapisany w kajeciku do czytania w okresie zimowym także się u Ciebie pojawię pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:01, 28 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
sylwia_slomczewska napisał(a)
Sorki, że taki mam poślizg z cd. ale już się poprawiam


Sylwuś buziaki wysyłam to my bardzo dziękujemy, Wasze spojrzenie na ogród zupełnie inne
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 20:04, 28 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Monia81 napisał(a)


Sylwuś buziaki wysyłam to my bardzo dziękujemy, Wasze spojrzenie na ogród zupełnie inne

To zawsze jest zaskoczenie dla Właścicieli ogrodu, że patrzą na zdjęcia niby widzą to samo a jednak nie tak samo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies