Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 20:11, 28 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Mirka napisał(a)
Monika pięknie masz co tu dużo gadać
Sylwia piękne pokazała twój ogród.
Muszę i ja swoje proste linie pozawijać tylko nie mam pojęcia jak się za to zabrać


Mireczko dziękuję mnie z tymi liniami odpowiednio ukierunkowała Asia Makadamia, szkoda, że na forum już jej nie ma.. oj nalatałam się wtedy z wężem, ale warto było, nie miałam pomysłu jak to zrobić, jak już prawa strona z liniami była ogarnięta to z prawą poszło dużo lepiej buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:14, 28 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
inka74 napisał(a)
Zachwycam się każdym zakątkiem. Widoku z tarasu po prostu zazdroszczę ta rabata łezka mnie urzeka. Ja nie wiem gdzie ty widzisz jakieś miejsca do poprawy. Fajnie, że dziewczyny pokazały miejsca poza częścią formalną. Są piękne, bardzo klimatyczne i sielskie prawdziwie. Cudo!!


Iwonko dziękuję oj wierz mi jest jeszcze kilka miejsc, które na nerwach mi grają, ale myślę, że w przyszłym sezonie już ogarnę to co mnie tak drażni, chcę były kurnik odeskować drewnem, to będzie ładniej wyglądał i tam przestrzeń wykorzystać na narzędzia, powstanie łąka kwietna, może uda się coś porobić ze szklarenką, którą trzeba przerobić zobaczymy
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:15, 28 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
ajka napisał(a)


Ta fotka najbardziej mnie zauroczyła. Przepięknie. Dużo inspiracji dla innych.


Aniu bardzo dziękuję zajrzę do Ciebie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
hankaandrus_44 20:28, 28 wrz 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Monia, ja nie gadająca, to tylko zachwyty zostawię. Oby tak dalej. I dużo zdrowia.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Mirka 20:34, 28 wrz 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Monia81 napisał(a)


Mireczko dziękuję mnie z tymi liniami odpowiednio ukierunkowała Asia Makadamia, szkoda, że na forum już jej nie ma.. oj nalatałam się wtedy z wężem, ale warto było, nie miałam pomysłu jak to zrobić, jak już prawa strona z liniami była ogarnięta to z prawą poszło dużo lepiej buziaczki

Moniś a masz ty może jakiś szkic Asi jak te linie ci rysowała ?
Oj chyba muszę twój wątek przeszukać
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
antracyt 20:35, 28 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Nie wiem jakim cudem przegapiłam taką serię zdjęć. Po raz kolejny napiszę - ogród uwieczniony na zdjęciach innym okiem uwidocznia dodatkowe smaczki. Cudownie masz
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 22:15, 28 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Monia, cudnie masz .

Baaaardzo mi się podoba u Ciebie ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
inka74 10:23, 29 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Monia81 napisał(a)


Iwonko dziękuję oj wierz mi jest jeszcze kilka miejsc, które na nerwach mi grają, ale myślę, że w przyszłym sezonie już ogarnę to co mnie tak drażni, chcę były kurnik odeskować drewnem, to będzie ładniej wyglądał i tam przestrzeń wykorzystać na narzędzia, powstanie łąka kwietna, może uda się coś porobić ze szklarenką, którą trzeba przerobić zobaczymy
przy tak dużym ogrodzie robota zawsze się znajdzie. I tak masz pięknie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anabuko1 14:24, 29 wrz 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
sylwia_slomczewska napisał(a)
Rozmach, głębokość rabat i wysokość roślin widoczne dopiero w zestawieniu z człowiekiem




Przepięknie
Co to za miskant na 3 zdjęciu ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margerytka40 19:26, 29 wrz 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monika nieustannie się zachwycam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies