Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

sierotka 20:58, 22 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
iwona_d napisał(a)
Bogusiu u Ciebie ślicznie i kolorowo, wszystko wyplewione tylko pozazdrościć. Ostróżki to po prostu giganty. Prezencik pięknie kwitnie, więc jeszcze raz wielkie dzięki.


Witaj Iwonko jakoś troszkę pielę będę robić jednak lekkie zmiany ale to jyz jak z domkiem się uporamy bo w ten piateczek będzie jyz stał
Wiesz dobra ziemia jest na działce ,po za tym wilgoć u nas od zalewu jest ciągle no i deszcze gonią teraz rośliny nawet nawozu jeszcze nie dawalam wszystkie zasilić am tylko róże i trawnik.No te ostrozki sama jestem zaskoczona coś im w tym miejscu pasuje być bo w innych juz takie nie są wielkie dziwne
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Nowa12 21:18, 22 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
sierotka napisał(a)


Witaj Iwonko jakoś troszkę pielę będę robić jednak lekkie zmiany ale to jyz jak z domkiem się uporamy bo w ten piateczek będzie jyz stał
Wiesz dobra ziemia jest na działce ,po za tym wilgoć u nas od zalewu jest ciągle no i deszcze gonią teraz rośliny nawet nawozu jeszcze nie dawalam wszystkie zasilić am tylko róże i trawnik.No te ostrozki sama jestem zaskoczona coś im w tym miejscu pasuje być bo w innych juz takie nie są wielkie dziwne


Moja jedna ostróżka też jakaś gigantka wyrosła. Nawozisz je Bogusiu?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
sierotka 21:25, 22 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Agatko w ub rok tak w tym jeszcze nie i nie będę bo wyrosły ogromne musiałam je teraz podeprzec palikami i obwiazac sznurkuem by deszcz ich nie połamał
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
iwona_d 22:27, 22 maj 2019

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Fajnie że będzie ten domek. Pewnie jak za jakiś czas dotrę to nie poznam. U mnie też pomału zmieniam, ale ten deszcz wszystko zatrzymał i teraz czekam na poprawę pogody, żeby zacząć dalej działać.
Gosialuk 22:36, 22 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Bogusiu to niecierpliwie tego piątku wyglądasz. Życzę aby pogoda dopisała i bez przeszkód domek stanął na wyznaczonym miejscu.
Azalie i rododendrony wnoszą dużo koloru, choć i innych kwiatów u ciebie nie brakuje.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anpi 00:18, 23 maj 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
Jak ta pigwa taka duża rośnie i szybko ,to lepiej jako drzewo niż krzak,bo tyle miejsca dołem nie zajmie

Oj już sobie wyobrażam jak nóżkami przebierasz nie mogąc doczekać się domku Będzie nowe zajęcie z urządzaniem
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sierotka 07:09, 23 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
iwona_d napisał(a)
Fajnie że będzie ten domek. Pewnie jak za jakiś czas dotrę to nie poznam. U mnie też pomału zmieniam, ale ten deszcz wszystko zatrzymał i teraz czekam na poprawę pogody, żeby zacząć dalej działać.

Iwonko poznasz
Oj usiądziemy i będziemy gadusiać
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 07:12, 23 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Gosialuk napisał(a)
Bogusiu to niecierpliwie tego piątku wyglądasz. Życzę aby pogoda dopisała i bez przeszkód domek stanął na wyznaczonym miejscu.
Azalie i rododendrony wnoszą dużo koloru, choć i innych kwiatów u ciebie nie brakuje.


Gosiu czekam tak niecierpliwie mamy nadzieję,że mały domek wniesie duże emocje mieszkając na piętrze w dużym domu czułam się niestety mało komfortowo nie lubię dużych domów stąd też teraz mały
A dziękuję troszki mam już działka jest bardzo młoda to i tak cud ze coś kwitnie
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 07:16, 23 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
anpi napisał(a)
Jak ta pigwa taka duża rośnie i szybko ,to lepiej jako drzewo niż krzak,bo tyle miejsca dołem nie zajmie

Oj już sobie wyobrażam jak nóżkami przebierasz nie mogąc doczekać się domku Będzie nowe zajęcie z urządzaniem


Właśnie dlatego Aniu szukam drzewek na tzw pniu ,róż i innych .
A wiesz ze ja spokojnie podchodzę do domku bo przerabialismy juz duże domy wystarczy ,ale EM naprawdę czeka z emocjami tak mówi niesamowita odmiana ,czyli przebiera nóżkami On
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
gogo 23:06, 23 maj 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Super wiadomość, że domek będzie w piątek
Będę czekać na zdjęcia przebierając nóżkami, jak Twój eMuś
Twoje rośliny rzeczywiście wielkie, dobra ręka ogrodniczki i dobra ziemia i jest taki efekt.
A jak " wielkoludy " zaczną kwitnąć, to dopiero będzie widok
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies