Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

sierotka 22:08, 01 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Waclaw napisał(a)
piękne tulipany. I zakupy przednie

Witaj Wacławie ,sciagnelam Ciebie bo czytałam i oglądałam dzisiaj Twoje działania ,rowki nowe etc

A ja chyba w nałóg zakupowy roślinny wpadłam tulipki dziękują ,tez jestem zachwycona ,jeden zajął mi cały flakon jak piwonie
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 22:10, 01 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Dziękuję Aneczko ,jak stanąć jak troski zajmują myśli i nawet ręce ,nie potrafie zrobić zdjęć eh chyba Aneczkę sąsiadkę zaproszę z aparatem
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
iwona_d 22:21, 01 maj 2020

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Bogusiu ślicznie u Ciebie. Jak będziesz miała chwilę to zrób jeszcze troszkę zdjęć i podziel się tymi widokami.
sierotka 18:02, 02 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj Iwonko dziękuję u mnie wiosna jest zdecydowanie później niż w ciepłych miejscach ,takich bardziej osłoniętych dla Ciebie bardzo proszę z dzisiaj
Naturalna lączka; )

Jablon rajska szykuje się do spektaklu kwitnienia



Jak wieś t i jabloń
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
iwona_d 08:34, 03 maj 2020

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Bogusiu u mnie wiosna też dużo późniejsza niż u innych. Jak oglądam inne wątki i co u dziewczyn kwitnie, albo jakie u nich już hortensje, to u mnie też duże opóźnienie. A zapomniałabym jabłoneczki super.
Waclaw 10:44, 03 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sierotka napisał(a)

Witaj Wacławie ,sciagnelam Ciebie bo czytałam i oglądałam dzisiaj Twoje działania ,rowki nowe etc

A ja chyba w nałóg zakupowy roślinny wpadłam tulipki dziękują ,tez jestem zachwycona ,jeden zajął mi cały flakon jak piwonie


Miło, że odwiedzasz. Ja z zakupami roślin nieco wyhamowałem bo w związku z poprowadzeniem wody i zakładaniem podlewania kropelkowego mam spore wydatki a jeszcze fontanna i nowy garaż. Z nałogiem zakupowym nie wygram. Być może brak zakupów nie jest spowodowany moją silną wolą ale brakiem wyjazdów na kiermasze i do szkółek spowodowanym koronawirusem.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Gosialuk 23:29, 03 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Wacku to może być główną przyczyną, ale jednak wytrzymujesz, bo internetowych zakupów nie robisz.
Ja nie jestem tak konsekwentna.
Bogusiu, a co sobie będziemy żałować.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sierotka 09:16, 04 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
iwona_d napisał(a)
Bogusiu u mnie wiosna też dużo późniejsza niż u innych. Jak oglądam inne wątki i co u dziewczyn kwitnie, albo jakie u nich już hortensje, to u mnie też duże opóźnienie. A zapomniałabym jabłoneczki super.

Witaj Iwonko tak u nas jest zimniej ,teraz znowu zwolni wiosna a od czwartku wybuchnie pelną parą. kwiat jest na drzewach owocowych ,oby były owoce
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 09:19, 04 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Waclaw napisał(a)


Miło, że odwiedzasz. Ja z zakupami roślin nieco wyhamowałem bo w związku z poprowadzeniem wody i zakładaniem podlewania kropelkowego mam spore wydatki a jeszcze fontanna i nowy garaż. Z nałogiem zakupowym nie wygram. Być może brak zakupów nie jest spowodowany moją silną wolą ale brakiem wyjazdów na kiermasze i do szkółek spowodowanym koronawirusem.


Wacku pewnie ze zaglądam do Ciebie ,ponieważ podziwiam forumowych Panów ogrodników o tak to masz fajny wydatek oby woda tylko była w dostatecznej ilości .Z zakupami mialam juz skończyć ale czy w życiu nie można mieć jednego chociaż nałogu ?no powiedz
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 09:22, 04 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Gosialuk napisał(a)
Wacku to może być główną przyczyną, ale jednak wytrzymujesz, bo internetowych zakupów nie robisz.
Ja nie jestem tak konsekwentna.
Bogusiu, a co sobie będziemy żałować.


Gosiu święta prawda jak juz wspomniałam ,trzeba mieć jakiś nałóg nie ma to tamto; ) hi hi to kolorowo zapachowy cudny nałóg .Dokładnie internet kusi oj kusi i kwarantannę ma za nic
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies