Gdzie jesteś » Forum » Nawierzchnie » Nawierzchnie z odzysku

Pokaż wątki Pokaż posty

Nawierzchnie z odzysku

Gardenarium 23:32, 18 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Wszystko można wykorzystać, do tego jak pięknie wychodzi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jacuswilczek26 21:03, 01 mar 2011


Dołączył: 18 lut 2011
Posty: 31
hm ja robile w ogrodzie chodniki z piaskowca ( renowacje robili w miescie starego cmentarza i caly piaskowiec przywiezli do jednej pani zmieszany z ziemia, poszedl na oczka i chodniki.lupki piaskowca mozna doszac w zakladzie duzym gdzie tna piaskowce za darmo,albo znalesc opusczona kopalnie lub wyrobisko kamieni lub piaskowca napewno sa, do tego ma byc grill zrobiony z piaskowca i kacik milosci
Emilianoparm... 21:32, 01 mar 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
jacuswilczek26 napisał(a)
hm ja robile w ogrodzie chodniki z piaskowca ( renowacje robili w miescie starego cmentarza i caly piaskowiec przywiezli do jednej pani zmieszany z ziemia, poszedl na oczka i chodniki.lupki piaskowca mozna doszac w zakladzie duzym gdzie tna piaskowce za darmo,albo znalesc opusczona kopalnie lub wyrobisko kamieni lub piaskowca napewno sa, do tego ma byc grill zrobiony z piaskowca i kacik milosci

zależy w jakim regionie kraju sie mieszka bo np. na pomorzu to ja kopalni piaskowca nie znam a tym samym nie ma zakładów czego z kolei konsekwencją jest to że sprowadzane są z południa i kosztują niebagatelne pieniądze
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
grama 18:46, 03 mar 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Te nawierzchnie z ogrodu Geoffa Hamiltona w Barnsdale są takie, jakie chciałam zrobić w swoim ogrodzie i zostałam wyśmiana przez M. No to ma teraz za swoje! Pokazuj takie Danuśka, pokazuj. Chociaż i tak się teraz nie przyzna, to zobaczy, jak to pięknie wygląda.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Gardenarium 23:04, 03 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
No popatrz Grażynko, ale ludziom się odmienia. Pewnie też masz jakieś przykłady też. Ja także kiedyś twardo mówiłam, że czegoś nie zrobię, a potem się do tego przekonałam i planuję.
Tak to jest. A nawierzchnie takie są bardzo urokliwe i za darmo
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bozena 22:02, 02 kwi 2011


Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 35
Mi się marzy chodniczek z cegły. chciałabym go sama ułożyć na podsypce z piasku i tak jak Danusia dać pomiędzy cegły po prostu ziemię. Zastanawiam się jednak nad tym czy zwykła cegła rozbiórkowa może być i czy tak leżąc w ziemi nie zlasuje się i nie zacznie kruszyć. puki co mam dostęp tylko do takiej.
monteverde 23:41, 02 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
starej cegle nic nie grozi, gorzej z ta nową, ta bez leżenia w ziemi się kruszy)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 00:20, 03 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Można spróbować, zwykła cegła może całkiem sporo wytrzymać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jagna 20:47, 06 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Nawierzchnia z odzysku



____________________
Wątek o tym, że nie umiem
hanka_andrus 20:55, 06 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Też widziałam,ogródkowe altanki ozdobione kapslami,albo blachą z puszek!Ale wtedy nie miałam komórki z aparatem......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies