Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » B&B czyli betonowa Bawaria

Pokaż wątki Pokaż posty

B&B czyli betonowa Bawaria

Figaro 16:54, 03 sie 2017


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
ElzbietaFranka napisał(a)
To nie drzewo to krzak deren siberica variagata. Mam ich kilka jak chcesz zobaczyc to na moim watku str 149.

Dosyc ciekawe podejscie do ogrodu, rzecz gustu a z gustami sie nie dyskutuje. Najwazniejsze abys ty i twoja rodzina czula sie dobrze w tym betonie.

Aranzacja z brzozami bardzo ladna i ciekawa. Tez mam ich duzo ale rosnacych.

Pozdrawiam


Bardzo cenie Twoje wpisy, prawdziwe i bez zbednych tiu tiu tiu i busi busi od ktorych zawalone sa niektore watki. Lubie osoby rzeczowe i konkretne.

Chce isc w drzewa i tylko w drzewa wiec to nie ogrod, las/sad/zagajnik moze ? Beton to tylko maly dodatek, kolorem drzew, kory chce wprowadzic zycie.



Odwiedze strone polecana , dziekuje.
Kasiek 18:41, 22 sie 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ogarnela sie juz? Sa platany w Toomie, widzialas?
____________________
Bawarka
Figaro 19:53, 28 sie 2017


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Kasiek napisał(a)
Ogarnela sie juz? Sa platany w Toomie, widzialas?


U mnie nie ma, nie bylo lub zostaly wykupione. W takim razie mam prosbe do Ciebie.
ElzbietaFranka 00:35, 29 sie 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Piszesz o tym brudnym bajorze moze cos mozna zrobic aby to bajoro bylo czyste. Jest teraz tyle srodkow, ze mozna przebierac jak w ulegalkach tylko trzeba chciec.
Co stoi na przeszkodzie aby nasadzic w to "bajoro" roslin wodnych, palki wodnej, tataraku, sitowia lilii wodnych i jeszcze innych ktore natleniaja wode i glony znikaja.

Przeciez rosliny wodne w projekcie nie beda sie gryzly z betonem i drzewami wprost przeciwnie.

Przemysl sprawe z Emem niech bedzie bardziej zadowolony i zafunduj rosliny.

Pompy nie musza chodzic cala dobe, moja chodzi tylko 3x po 1,5 godziny o okreslonej porze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kasiek 20:42, 20 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Zgubo jedna, zerknij tutaj do Sylwii, ma swietne ciemne brzozy Oczywiscie nazwy zapomnialam.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/5608-ranczo-szmaragdowa-dolina?page=2474
____________________
Bawarka
Figaro 19:47, 27 paź 2017


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
ElzbietaFranka napisał(a)
Piszesz o tym brudnym bajorze moze cos mozna zrobic aby to bajoro bylo czyste. Jest teraz tyle srodkow, ze mozna przebierac jak w ulegalkach tylko trzeba chciec.
Co stoi na przeszkodzie aby nasadzic w to "bajoro" roslin wodnych, palki wodnej, tataraku, sitowia lilii wodnych i jeszcze innych ktore natleniaja wode i glony znikaja.

Przeciez rosliny wodne w projekcie nie beda sie gryzly z betonem i drzewami wprost przeciwnie.

Przemysl sprawe z Emem niech bedzie bardziej zadowolony i zafunduj rosliny.

Pompy nie musza chodzic cala dobe, moja chodzi tylko 3x po 1,5 godziny o okreslonej porze.


W bajorze sa srodki czyszczace wiec rosliny rosnac nie beda i poprzestane juz na tym. Pompy mamy swietne, wlaczaja sie automatycznie gdy system stwierdzi ze woda jest brudna. Widze sama ze musze zaakceptowac to.
Ale dziekuje za wszelkie podpowiedzi.
Figaro 19:55, 27 paź 2017


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Kasiek napisał(a)
Zgubo jedna, zerknij tutaj do Sylwii, ma swietne ciemne brzozy Oczywiscie nazwy zapomnialam.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/5608-ranczo-szmaragdowa-dolina?page=2474




Nie wiedzialam ze nawet takie odmiany sa. Nigdy nie widzialam ich w sprzedazy tutaj, a moze jakos nie zwrocilam uwagi.
Platany stoja pod znakiem zapytania wiesz?
Kasiek 17:48, 11 gru 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Pestki wysle Ci poczta
____________________
Bawarka
Figaro 13:13, 22 gru 2017


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Kasiek napisał(a)
Pestki wysle Ci poczta


Rzeczywiscie zapomnielismy. Kuracja juz rozpoczeta dziekuje za pestki i za podpowiedzi i przepisy.
eda 20:44, 21 sty 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Figaro napisał(a)
Pierwsze spotkanie i wcale nie ogrodowe. Z powodu deszczu ogrod botaniczny zamienilysmy na inny rodzaj wody.




ooo to ja już wiem które to moje dziewczyny
odpozdrawiam serdecznie

Figaro ta fotka to dereń ja też się zakochałam posadziłam przy wejściu wzdłuż siatki do furtki szybko rośnie i jest dużo rodzajów od koloru liści do koloru łodyg gubi liście na zimę i dość późno ma na wiosnę ale jak już ma to jest cudny buziaki

zobacz



mam dwa rodzaje liść zielono biały i czerwone pędy i ten na przodzie zielony liść a pędy żółte jeden i drugi ma białe kwiatki i później białe kuleczki ozdobne
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies