Gdzie jesteś » Forum » Pnącza » Powojnik - Clematis

Pokaż wątki Pokaż posty

Powojnik - Clematis

16:32, 17 wrz 2023
16:35, 17 wrz 2023
To też Solina, jeszcze niewyrośnięta, posadzona po drugiej stronie pergoli, przeplata się z różą pnącą miniaturową Melina.
16:40, 17 wrz 2023

Te trzy zdjęcia przedstawiają kolejny duet idealny powojnik +róża. Powojnik to Skyfall a róża to miniaturowa pnącą Eva - bardzo godna polecenia!
Marcin89 16:46, 17 wrz 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2371
Piękne duety z tymi różami Bardzo zgrane kolorystycznie.

Powojniki są cudowne. Miałem już kilka na balkonie w donicy, ale był problem z zimowaniem. Na obecnej działce nie bardzo mam dla nich miejsce, a szkoda.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
16:48, 17 wrz 2023

A to Mrs. Cholmondeley. Pierwsze kwitnienie (maj- czerwiec) jest bardzo obfite, kwiaty są olbrzymie. Potem powtarza kwitnienie, ale dużo mniejszymi nielicznymi kwiatami.
16:52, 17 wrz 2023
Marcin89 napisał(a)
Piękne duety z tymi różami Bardzo zgrane kolorystycznie.

Powojniki są cudowne. Miałem już kilka na balkonie w donicy, ale był problem z zimowaniem. Na obecnej działce nie bardzo mam dla nich miejsce, a szkoda.

Dzięki! Mam jeszcze kilka pomysłów na takie duety, miejsca też mało, ale na powojnik zawsze się znajdzie
16:58, 17 wrz 2023

To powojnik Jerzy Popiełuszko. Kwitnie przy ogrodzeniu, więc "na dwie strony" - te zdjęcia to właśnie suma kwiatów z dwóch stron.
17:26, 17 wrz 2023

To posadzony tej wiosny Hagley Hybrid. Na razie kwitnienie było skromne, ale kwiaty zjawiskowe!
17:30, 17 wrz 2023

A to duet powojników - granatowy Rhapsody i biały, muśnięty perłowym różem White Prince Charles.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies