Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bujanie w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Bujanie w ogrodzie

Dorana 12:06, 28 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
ogrodula napisał(a)
Na targach obowiązkowo jestem 3 razy w roku

No ja byłam drugi raz po wieloletniej przerwie, ale jestem zachwycona Już tworzę listę zakupów na kwiecień, bo widziałam pierwszy termin targów już jest
____________________
Bujanie w ogrodzie
ogrodula 14:04, 28 lis 2017


Dołączył: 30 sty 2017
Posty: 643
Lista zakupów ważna rzecztylko na targach ciężko się jej trzymać
____________________
ula sosnowy raj i nie tylko ula
Dorana 14:46, 28 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
ogrodula napisał(a)
Lista zakupów ważna rzecztylko na targach ciężko się jej trzymać

Dokładnie Ja jak wróciłam we wrześniu do domu z zakupami, to dopiero mi się koncepcja twórcza zmieniła i spać nie mogłam, bo żałowałam, że nie kupiłam więcej hihi
Człowiek jak to dziecko przed wystawą z cukierkami
____________________
Bujanie w ogrodzie
ogrodula 14:49, 28 lis 2017


Dołączył: 30 sty 2017
Posty: 643
Ja jeżdżę w sobotę rozpoznawczo i dokupuję resztę w niedzielę.
____________________
ula sosnowy raj i nie tylko ula
AgataBC 16:33, 28 lis 2017


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Fajne początki, większość z nas przerabiała podobne etapy, nie stresuj się i ciesz ogrodem, skoro tu trafiłaś to same dobre rzeczy Cię czekają, będziesz porównywać ogród za kilka lat
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Dorana 10:49, 29 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Agcia napisał(a)
Fajne początki, większość z nas przerabiała podobne etapy, nie stresuj się i ciesz ogrodem, skoro tu trafiłaś to same dobre rzeczy Cię czekają, będziesz porównywać ogród za kilka lat

Serdecznie dziękuję za wizytę i miłe słowa Ogród to ciągłe dążenie do jakiegoś celu, który tkwi w naszych głowach
____________________
Bujanie w ogrodzie
Anusia 18:48, 29 lis 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Hejka, witam się u Ciebie. Ogród rozwija się. O limki się nie martw za trzy sezony będą jak moje. Tak jak pisze Sylwia zetnij wiosną same kwiaty o ile wiatr wcześniej ich nie poobrywa. Od wiosny zapodaj dobre papu i będą same rosły Targi tak jesienne bardzo atrakcyjne. Czułam podobny niedosyt ale trzymałam się listy. Macham, jutro odbieram nowe okulary bo wzrok mi lekko przysiadł i przez to nie bywam na forum. Będę miała sporo do nadrobienia.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Dorana 09:04, 30 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Anusia napisał(a)
Hejka, witam się u Ciebie. Ogród rozwija się. O limki się nie martw za trzy sezony będą jak moje. Tak jak pisze Sylwia zetnij wiosną same kwiaty o ile wiatr wcześniej ich nie poobrywa. Od wiosny zapodaj dobre papu i będą same rosły Targi tak jesienne bardzo atrakcyjne. Czułam podobny niedosyt ale trzymałam się listy. Macham, jutro odbieram nowe okulary bo wzrok mi lekko przysiadł i przez to nie bywam na forum. Będę miała sporo do nadrobienia.

Cieszę się z Twoich odwiedzinO mamuniu trzy sezony! No cóż, jak się takie ogryzki nabyło to i dłużej trzeba będzie poczekać na efekt hihi Oby ich tylko przez zimę co nie zeżarło.
____________________
Bujanie w ogrodzie
Anda 13:35, 30 lis 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Hej, witam sie u Ciebie
Ogrod bardzo ladnie sie zapowiada Ogrod nigdy nie jest ukonczony i to jest chyba najpiekniejsze w ogrodniczkowaniu
Zaznaczam do podgladania
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rumianka 22:49, 05 gru 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Witaj...fajnie, że początek wątku i nie trzeba "przewalać" kilkuset stron...Trafiłaś w najlepsze, z możliwych miejsc...Każdy tak zaczynał i przesadzanie roślin nie jest niczym złym...najważniejsze, by znaleźć najlepszą koncepcję i to właśnie TOBIE ma się podobać...Trzymam kciukasy i z wiosną staruj z nami wszystkimi...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies