Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bujanie w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Bujanie w ogrodzie

Dorana 10:46, 30 kwi 2018


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
W końcu poobrabiałam trochę na rabatach. Z niecierpliwością czekam cóż w tym roku pokaże nasz ogród, czym zaskoczy, jak zakwitną posadzone w zeszłym roku hortensje i trawy.
Na ostatnich targach w Starym Polu zakupiliśmy troszkę bylin wg. wcześniej utworzonej listy czyli liliowce, dalie, rozchodniki okazałe i róże pnące. Musimy pod te róże znaleźć jakąś sensowną pergolę.

____________________
Bujanie w ogrodzie
Dorana 09:56, 08 maj 2018


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Gotowej podpory pod róże nie kupiliśmy, ale ostatecznie zrobiliśmy
Dziś kwiaty zostaną posadzone na swoje miejsce. Oby tu miały dobrze.

I jeszcze troszkę zapachów
____________________
Bujanie w ogrodzie
Dorana 15:28, 13 cze 2018


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Susza, susza, susza Wszystko marnieje, trawa wypalona Ileż to można podlewać i na ile jest to wystarczające dla roślin. Spoglądam na niebo, na te czarne w tym momencie chmury i się zastanawiam, czy w końcu coś z nich spadnie Nawet nie ma co fotografować, bo rośliny przekwitają w oka mgnieniu
Nowo posadzone róże zaczynają kwitnąć, ale jakoś marnie to wygląda. Obłędnego widoku brak.
____________________
Bujanie w ogrodzie
Dorana 08:22, 11 lip 2018


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Od jakiegoś już czasu kwitną kolejne kwiaty, ale jakoś czasu nie miałam powstawiać nowych zdjęć. Czekam jeszcze na lilie, które kupiłam wiosną na targach w Starym Polu. Już tylko, tylko się otworzyć mają. Ciekawa jestem koloru
Ostróżki coś u mnie licho rosną. Jedna kępka w kolorze fioletowym zaginęła. Nie wiem co im jest

I warzywka ładnie w tym roku rosną

O zachodzie...
____________________
Bujanie w ogrodzie
Muszelka 08:29, 11 lip 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Dorana napisał(a)



Sympatyczne bardzo
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
sylwia_slomc... 10:08, 11 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
I mnie ten saganek zauroczył
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorana 12:31, 11 lip 2018


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Dziękuję bardzo Wygrzebany z piwnicy, jeszcze po babci męża Każdego sezonu gdzieś jest wystawiony
____________________
Bujanie w ogrodzie
AnnaMS 13:07, 11 lip 2018


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj , susza dopadła wszystkie ogrody nawet te w cieniu ... ale i tak u Ciebie kolorowo i pachnąco Twój ogródek jeszcze młody ale już widać pracę jaką włożyłaś, ile przed Tobą to sama wiesz ... końca nie widać Przed Tobą i wszystkimi którzy mają kawałek większy czy mniejszy zieleńca wkoło domu, jak się zaczęło ogrodnikować to odwrotu już nie ma, ogród wciąga Bardzo ładną podporę pod różę zrobiliście pozwolisz że odrobinkę zgapię ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Dorana 07:28, 13 lip 2018


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
AnnaMS masz rację z tym ,że końca nie widać. Co roku mówię sobie,że nic nie dosadzam tylko działam na tym co już jest... No cóż rzeczywistość jest zgoła inna Ciągle coś pcha się do przodu Może przesadzę, może dosadzę, może nowa rabatkaPozdrawiam
____________________
Bujanie w ogrodzie
Dorana 07:33, 13 lip 2018


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
A tu z wczoraj Chciałam uwiecznić młode hortensje, które w naszym ogrodzie zakwitły po raz pierwszy Dwie mi coś zezarło, więc do uzupełnienia.
Ale trzeba napawać się i cieszyć tym co przetrwało

Zaś ogrodowe są już drugi rok z nami
____________________
Bujanie w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies