Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Gardenarium 18:59, 15 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak ładnie z warkoczami
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basilikum 19:09, 15 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Twoja pochwala dla mnie ardzo cenna a te trawki od Irenki mam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 19:44, 15 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
firletka od Miry



tyton tez od miry, kwitnie nieprzerwanie od lata



no i dla Joi bazancia i przepiorcza foliera, w wiekszej sa przepiorki ale niedlugo bedzie zmiana, czesc przepiorek do zamrazalki, reszta do malej a bazanty do duzej
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 22:20, 15 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
U mnie tez duzo bazantow. Maja u nas raj bo chodza na wolnosci, siedza na drzewach zima dokarmiane owsem i slonecznikiem. Bardzo im smakuja mlode tulipany i to mnie martwi. Sarenki tez sa w pobliskim zagajniku.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 09:29, 16 lis 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Rozanne, to jeden fajniejszych bodziszków. U mnie kwitnie póki mrozy nie nadejdą

Ja traw nie wiąże. Może tylko prosa pozwiązuję w tym roku, te wysokie, bo one jak mokre to się kładą.

Jak bażantów przybędzie, to ta duża woliera też będzie za mała

Niedaleko nas ktoś ma stado perliczek. Ładne są. Co jakiś czas uciekają na wolność i trzeba bardzo uważać żeby nie rozjechać, bo w ogóle nie przejmują się samochodami.
____________________
Kasia
Basilikum 11:03, 17 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Kasiu nie mamy w planie kolejnych bazantow i sami nie wiemy co z tym, ktore sa zrobic.

dzis nakrywalismy dach w owczarni, jeszcze troche i nasza budowa bedzie skonczona. Pomagali jak zwykle sasiedzi

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 20:37, 17 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
On u nas w tv byl pokazywany na wszystkich programach.
Technika w kinematografii teraz wszystko moze. Mam sasiada ktory ma takie studio, musze spojrzec czy on tego filmu nie koloryzowal. Robil bardzo duzo filmow na swiecie.
Czesto ogladam dyscavery historia wiec czesc tych polaczonych filmow znalam., ale w wersji czarno bialej.
Taka to nasza historia na nasze zyczenie. Jest przeslowie Polak przed szkoda jak i szkodzie......


Owczarnia rosnie. Boki beda okryte nie bedzie przeciagu?
U nas znowu bedzie przymrozek ksiezyc swieci.


Jeszcze chcialam sie dowiedziec czy na taka Budowle w Niemczech potr, ebne jest pozwolenie z gminy czy tylko zgloszenie. Bo u nas altanka, studnia, drewutnia i inne pierdoly male na zgloszenie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basilikum 22:15, 17 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Jak kiedys ten film znajde na DVD to sobie kupie. Dla mnie to perelka

Elu sciany oczywiscie beda. Taka budowle trzeba tylko zglosic, jesli jest do celow rolniczych i ma nie wiecej niz iles tam metrow. No i Niemcy to pojecie wzgledne, bo to co ja pisze jest u nas na Bawarii a dokladniej piszac w naszym powiecie, gdzie indziej moze byc inaczej.


rano bylo tak


tak sobie po akcji dachowkowej pogadalismy z sasiadami i stalismy nad rzeczka i temat zszedl na przyrode i sasiad wypatrzyl w rzece muszle. Ponoc sa tylko w bardzo czystej wodzie.


i mostek przez ktory chodzimy do owiec od innej strony widziany



a przy mostku oko ciesza



____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
yolka 22:42, 17 lis 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
U mnie dziś tez rano było biało. To miłe jak sąsiedzi są pomocni
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
08:43, 18 lis 2018
Basilikum napisał(a)
przedstawiam Wam moje bazanty
juz sa dorosle i tak pieknie sie wybarwily, teraz juz widac, ze mamy samca i samiczke



nie wiedziałam że bażanty sie hoduje ....u mnie tylko dzikie są ...czasem sie przechadzają po moim trawniku ...lubie je bo nie dawastuja mi ogrodu ...przynajmniej tak mi sie wydaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies