Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Basilikum 10:24, 10 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
przedstawiam Wam moje bazanty
juz sa dorosle i tak pieknie sie wybarwily, teraz juz widac, ze mamy samca i samiczke

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kindzia 09:44, 11 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Masz własne bażanty Izuś??? Widać, że mnie długo nie było...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
sylwia_slomc... 12:47, 11 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Fajna parkaJak się kiedyś już przeniesiemy na ogród też bym chciała kurki ozdobne i króliki....kiedyś miałam bardzo dużo królików różnych ras...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pestka56 13:14, 11 lis 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Sliczne są a jak samcowi ogon urośnie to będzie dopiero kawaler.
U nas wczoraj 3 bażancie kury biegały po ogrodzie. Wjeżdżaliśmy samochodem, a one wcale się nie przestraszyły, tylko statecznie przewędrowały z trawnika na rabatę różaną. Samce często latem budzą nas o świcie, bo przychodzą do warzywnika, który jest prawie pod oknami sypialni i pokrzykują. Pełno ich w okolicy. Można ni z tego ni z owego spłoszyć tekiego, który wtedy wrzeszcząc, ciężko młócąc skrzydłami podlatuje kawałek dalej.
____________________
Kasia
Basilikum 13:35, 11 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Kasiu tak mam bazanty. Dostalismy od znajomych jajka i wsadzilismy do wylegarki, wylegly sie 4 ale dwa byly nie w pelni uksztaltowane, cos z nogami mialy.No i mamy te dwa i cale stadko przepiorek.

Kasiu u nas tez bazantow w okolicy dosc duzo.laza sobie po drodze czesto i trzeba uwazac. No i jak Emus laki kosi to musi uwazac, by ich nie skosic.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kindzia 14:27, 11 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Basilikum napisał(a)
Kasiu tak mam bazanty. Dostalismy od znajomych jajka i wsadzilismy do wylegarki, wylegly sie 4 ale dwa byly nie w pelni uksztaltowane, cos z nogami mialy.No i mamy te dwa i cale stadko przepiorek.

Kasiu u nas tez bazantow w okolicy dosc duzo.laza sobie po drodze czesto i trzeba uwazac. No i jak Emus laki kosi to musi uwazac, by ich nie skosic.

Czyli własny chów U nas też są bażanty, nawet mnie jeden taki gagatek śmiertelnie wystraszył...schylałam się do róży, a on za nią przycupnął...myślałam, że zawału dostanę jak się zerwał do lotu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
dana1s 17:31, 11 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Piękne bażanty Do nas zaglądają przelotem
Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
yolka 08:07, 12 lis 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bażanty hodujesz, to niesamowite, masz wolierę, jaka jest duża?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Rumianka 11:29, 12 lis 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Jesteś wszechstronna... I haftowanie i szycie i zwierzęta i ptactwo, no i ogród... i pewnie wiele innych rzeczy, o których nie wiem...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Anda 15:01, 12 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Bardzo fajne te bażanty
Nie ma to jak własne ptactwo.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies