Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Kasya 14:38, 03 lis 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42074
Basilikum napisał(a)
Kasia jak zwykle z dobrymi pomyslami wpada
ale fajnie Cie znow u mnie goscic
dla Ciebie inny gosc, ktory mnie odwiedza

U ciebie tez ? właśnie u Gosi widzialam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
dana1s 14:43, 03 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Izuniu dom sąsiadów prezentuje się okazale, ale ogromny jest.
Już Cię goście nawiedzają, jak lubię je w lesie to nie znoszę jak wchodzą do ogrodu...
Miłej soboty!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Basilikum 14:47, 03 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ja mieszkam kolo lasu i czesto na lace miedzy pastwiskami i na tej, ktora widac z kuchennego okna chodza sarny. Takiego jednego mielismy z jednym rogiem (jednorozec na niego mowilismy), ktory dosc czesto nas odwiedzal. Teraz chyba zgubil ten rog albo juz nie przychodzi.

Olipuert, witaj u mnie

Danus ja jeszcze nie lubie na drodze. Wlazl mi taki jeden dwa lata temu
W ogrodzie czasami sie pojawiaja i niestety szkody robia. Ostatniej zimy mi objadly oczara ale chyba mu na zdrowie wyszlo, bo super mu sie w tym sezonie uroslo. Wieszam na krzaczkach moje wlosy ze szczotki, ponoc tego nie lubia i owcza welna tez pomaga. Tam gdzie mam wlosy i welenke nie ma nadgryzien
Dom sasiadow bedzie najpiekniejszym w okolicy jak skoncza


Moj Emus znow chce budowac. Jeszcze owczarni nnie skonczyl. Tym razem sklepik dla mnie. Mial byc w bylym chlewiku ale cos Emus postekuje, ze tam za duzo remontu i przeksztalcic trzeba(zmienic w papierach przeznaczenie z rolniczego na handlowe) a to kosztuje wszystko prawie tyle co nowe wybudowac. No i w chlewkiku zrobimy bez pozwolenia magazyn. No zobaczymy co z tego bedzie. Ja w kazdym badz razie szyje pilnie, by miec cos na start.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
gosika67 15:57, 03 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Cześć Iza jeszcze fajnie u Ciebie, chryzantemki masz ciekawe
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Basilikum 16:09, 03 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Gosia o tej porze je lubie
kupuje co roku donice albo z dwie chryzantem i wsadzam je do ziemi, niektore zimuja i pokazuja za rok na co je stacbez doniczki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
AgnieszkaW 17:22, 03 lis 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Izo, pospacerowałam u Ciebie i w pobliżu. Jeszcze piękną, kolorową masz jesień, u mnie dziś szaro-buro i mgliście. Przesiedziałam prawie caly dzień w domu.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Basilikum 17:34, 03 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Agnieszko oj tak kolorowo jeszcze, jutro musze zrobi fotki, bo jeszcze duzo zlota jest
ja dzis troche pmagalam Emusiowi na dachu naszej owczarni. Teraz rynny trzeba zamontowac i dachowki, moze juz tej zimy beda mialy owce nowa wille
W ogrodzie bylam tylko chwilke posadzilam znalezione tulipany (wykopane w czerwcu i czesc szafirkow.
Mam przerwe w szyciu, bo maszyna w naprawie, ale wykroilam kilka siatek na zakupy. Jak maszyna wroci bedzie miala co robic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 17:55, 03 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Mozna zgłupiec tyle pomyslow na te. Brzozy, ale biel pienkow z rozowmi pedami dereni bedzie pieknie zima...

Sasiad buduje tyrolski dom wielopokoleniowy. W tym drewnie to dlubanina to nie cegla na cegle polozyc.
Obok naszego osiedla ktos buduje dom juz 8 rok bajzel na tej budowie. Tez wlasciciel dłubek sam go buduje.
Sa tacy hobbysci.

Pozdrawiam Iza
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
dominika_ 20:44, 03 lis 2018


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Życzę udanego startu z biznesikiem
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Basilikum 21:06, 03 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Domi dziekuje. Juz nie nie moge doczekac. Narazie szyje i szyje nie moge sie oderwac od maszyny i najchetniej bym caly dzien w moim pokoiku przesiedziala
Mam tyle pomyslow. Wlasie rozpracowuje torebke w ksztalcie kola z sowa. No i tyle nakroilam dzis i wczoraj, ze juz chyba z 10 siatek mam do zszycia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies