Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

ElzbietaFranka 23:23, 03 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
pestka56 napisał(a)
Dostałam kiedyś z Australii skórzaną zakładkę w kształcie płaskiego kangura widzianego z przodu. Tylko pyszczek miał trójwymiarowy. Ciekawe gdzie ona się podziała. Jeśli utknęła w którejś z książek, to przeszukanie biblioteki może zająć kilka dni

Gogo, mój ślubny czyta na raz, równocześnie na mijankę, najczęściej 3 książki papierowe i coś e-bookowego, a do tego jeszcze cały czas robi przegląd internetu i jak znajduje coś ciekawego, to też czyta. Jesteśmy razem ponad 28 lat, a ja nadal nie wiem jak on się może w tym połapać i na dodatek w dowolnym czasie, za rok, 5 lat... wie co i gdzie przeczytał. Psia kość, a zapomina gdzie okulary i klucze od samochodu położył




Bo ma pamiec wzrokowa. Do kluczy wzroku nie trzeba tylko odruch.
Ma Wzrok wyrobiony zawodowo. Tez tak mam. Aby nie gubic zapamietuje miejsce gdzie to klade tego sie mozna nauczyc.

Pamietam osoby po 20-30 latach w. Ktorym miejscu ich spotkalam.
To na marginesie.

Ide ogladac dawno nie bylam.

A wpisywalam sie 3 strony temu.
Piszesz o Bolesławcu cudowna ceramika, kupilam komplet stolowy nie dawno i jestem bardzo zadowolona. To nie jakas tam ikea. Juz wczesniej mialam pojedyncze sztuki zmywam w zmywarce i ani jednej rysy dobra emalia. Te wszystkie inne po kilku miesiacach sie rysuja i do wyrzucenia.

Zrob dobra reklame towar pojdzie jak swieze buleczki. U nas to sa sklepy firmowe mam blisko jeden oczoplasu mozna dostac. Ilez dup... Po rzecze przydatne takie jak walek do ciasta

Zakladki pomyslowe. Zreszta Iza wszystko co robisz to pomyslowe.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gogo 23:53, 03 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Izo, z tego co widzę pomysłów Ci nie brakuje
A może kwiatowe zakładki?
Koniecznie napisz jak poszła sprzedaż.
Pestka, mój eMuś i młodsza córka też tak czytają i pamiętają, ja czytam na zmianę, ale często wracam do ulubionych.
Ja dziwię się już ponad 43 lata, z czego połowę mój ślubny spędził na szukaniu / wszystkiego /
Śmieję się, że gdyby nie ja sam by zginął
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
pestka56 01:25, 04 gru 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4397
O właśnie, Gogo mój też wszystko gubi. Jest specem od odkładania "na chwilę". Zgubił raz nawet dużą wiertarkę udarową z założonym grubym wiertłem długości 50 cm. Szukaliśmy 3 tygodnie. Na szczęście znalazłam, bo... tak, ja jestem ta co szuka i znajduje, i jeszcze ma pamiętać, gdzie on położył
Elu, on nie jest wzrokowcem, bo czy by tak wszystko gubił? Zgubiłby nawet mnie, gdybym mu stale nie "wpadała w oczy". To chyba jakiś inny mechanizm. Może mocno rozwinięte wygodnictwo. Czasem tak myślę, jak mnie szczególnie szlag trafia.

Bolesławiec szczególnie podoba mi się ten granatowy.
____________________
Kasia
pestka56 01:46, 04 gru 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4397
Izo, pamiętasz pisałam, że mam trochę pomysłów dla ciebie Dawno Ale o tamtej pory doszłam do 100. O np. takie. Te są z grubej skóry, ale wcale nie muszą. Taki jak ten pierwszy mam po moim tacie. Jest ze skórki prawie jak safianowa. Na pewno można to uszyć z grubego jeansu. A ten drugi możebyć pikowany w kratkę i terz zrobi się sztywny.

Najchętniej dałabym ci link do tej tablicy. Ona jest ukryta, nie dla każdego dostępna.Tylko musiałabyś też mieć konto na Pintereście. Ale mogę też spakować wszystkie zdjęcia i wysłać na mail, albo może przez wiadomości na fb.
____________________
Kasia
Basilikum 07:46, 04 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Kasiu hihi u Ciebie tez z pamiecia nie Tal. Przeciez jestesmy na Pinie zaprzyjaznione. Pozniej Ci tam napisze. Dzieki za wszystkie pomysly.


Moj Emus tez wszystko gubi a pozniej klnie jak szewc i natychmist musze wiedziec gdzie to lezy hihi. A ja nie cierpie szukac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Rumianka 10:03, 04 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
pestka56 napisał(a)
O właśnie, Gogo mój też wszystko gubi. Jest specem od odkładania "na chwilę". Na szczęście znalazłam, bo... tak, ja jestem ta co szuka i znajduje, i jeszcze ma pamiętać, gdzie on położył
Może mocno rozwinięte wygodnictwo.
O rany, tak jakbym czytała o moim eM, jota w jotę to samo...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basilikum 10:23, 04 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Chyba wszyscy tak maja moj za to zna wszystkie liczby. Cala ksiazke tel ma w glowie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
pestka56 11:24, 04 gru 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4397
To się popisałam ale ja tak mam od zawsze. W drugą stronę, czyli jak z czegoś długo nie korzystam potrafię przestać wiedzieć, że to mam. Bywają miłe niespodzianki.
____________________
Kasia
mira 11:30, 04 gru 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
em gubi.... ja szukam już 3 godzinę okularów żeby Ci napisać że trzymam kciuki w piatek, że super te zakladki z serduszkiem - śliczne,
no i powodzenia!
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mixtoorka 11:38, 04 gru 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Super są zakładki!!! Powodzenia!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies