Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Basilikum 11:45, 15 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
u nas wlasnie to jest fajne, ze mozna czesc etetu miec. W poprzedniej pracy mialam 35 godzin tygodniowo a teraz bede miec 20 czyli o 15 wiecej dla domu, ogrodu i na inna prace
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 11:55, 15 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Gratuluję nowej pracy I na dodatek blisko, i małe przedszkole. Same plusy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 11:59, 15 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
no mam nadzieje, ze same plusy umowe bede miec do onca sierpnia wiec zawsze moge od wrzesnia nie podpisac kolejnej
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 12:01, 15 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Basilikum napisał(a)
no mam nadzieje, ze same plusy umowe bede miec do onca sierpnia wiec zawsze moge od wrzesnia nie podpisac kolejnej


No to jeszcze lepiej Możesz najpierw wypróbować i masz możliwość zmiany.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
pestka56 19:23, 15 gru 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
U nas też można mieć pół albo 1/4 etatu. Tylko najczęściej to się sprowadza, że wynagrodzenie masz jak przystało na umowę, a pracujesz i tak na pełen etat Poza tym Kaśka tak chce, bo to dobra i ciekawa praca.
____________________
Kasia
20:17, 15 gru 2018
jeszcze raz napisze ...bo niedawno byłam na weselu i gdybym widziała taka poduchę wcześniej to bym chętnie nabyła i dała w prezencie ślubnym
pestka56 10:51, 16 gru 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Iza, dorzuciłam na pinterescie kilka toreb ze starych jeansów. Szczególnie jedna, z ptaszkiem, uważam, że jest cudna
Czy u ciebie są takie secondhandy, gdzie ciuchy kupuje się na wagę?
____________________
Kasia
Basilikum 14:31, 16 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Kasiu dziekuje te ptaszki juz widzialam ale sobie nie zapisalam. Widzialasu mnie jeansowego kota?

w osciele wypadlu dzis ogrzewanie wiec wrocilam do domu przemarznieta brrr wlasnie odtajam a za oknem pada snieg

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
pestka56 12:30, 17 gru 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Kot świetny

U nas też biało, a ptaszydła w 2 tygodnie zeżarły 12 kilo ziarenek, w tym 6 kg słonecznika. Sikorki dodatkowo pół kilo słoninki
____________________
Kasia
Rumianka 13:13, 17 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10251
Izunia, gratuluję nowej pracy, widzisz jak to jest...jak się jest dobrym człowiekiem, to praca sama Cie znajdzie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies