Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Milka 05:55, 12 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Podziwiam plany
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zawitka 08:29, 12 gru 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Najważniejsze jest ---plany .A po zimie robota .Powodzenia.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
hankaandrus_44 08:46, 12 gru 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7194
Izabelko, zwolnij nieco, roboty nie przerobisz, rób to co najpilniejsze. Tym bardziej, że ambitnie zaplanowałaś swoją najbliższą przyszłość. Sił i wytrwałości, a latem dużo gości w wybranym przez Ciebie czasie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 14:20, 12 gru 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Irenko, Halinko, Haniu dziekuje za wsparcie.
Plany sa, wsuzystkih nie musze zrealizowac, zobaczymy co sie uda. Mozetez cos innego, nowegowymysle zycie czasami pisze inne scenariusze.

Tak sie patrze a prognoze pogody, jak zwykle interesuje mnie ta na sobote rano, bo wtedy dzien targowy. Najczesciej w takiej dwutygodniowej w sobote rano bedzie padalo. jak ta prognoza zmieni sie w dwudniowa to juz robi sie bezdeszczowo i tak tym sposobem w tym roku z powodu deszczunie bylam na targu jakies 2 razy w ta najblizsza tez juz ma nie padac



____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
AgnieszkaW 14:30, 12 gru 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Izo, piękne plany, mają szansę się spełnić, tylko mocno w nie uwierz, że tak będzie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
dominika_ 15:50, 12 gru 2019


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Trzymam kciuki za spełninie planów
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Anda 15:53, 12 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Basilikum napisał(a)


podeslalam linki
plakietka dokladniej nazywa sie "Bayern blüht – Naturgarten“
kopostownik mam olbrzymi kiedys go pokazywalam, wiosna bedzie pierwszy kompost
Tego Karla to ja nie znam, to cos jak Maja?? to nie chce, moze za 10 lat

Sylwia troche tych krzewow i drzew juz mam ale pare dosadze jeszcze

Gosia u nas -6 bylo wrrr nie lubie jak tak zimno, no chyba,ze na spacer z kijami abo bieganie to mi obojetnie. Snieg byl w prognozie ale juz sie zmyl, czyli nie padalo a prognoza sie zmienila


Dzięki za linki
Fajnie, że macie "własną", znaczy bawarską plakietkę. Tak, ten Karl to coś jak Maja, tylko bez reklam:

https://www.naturimgarten.at/gartenwissen/orf-sendung.html


____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 16:35, 12 gru 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Dominiko dzieki

Ewo juz go wczoraj znalazlam i nawet kawalek ogladnelam. On Austriakiem chyba jest, fajny ma akcent

Lece szyc, bo sasiadce urodzil sie wnuk i prezent potrzebuje
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 17:00, 12 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Tak, to Austriak, program i plakietka też austriacka.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
marba 12:24, 15 gru 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Basilikum napisał(a)


Mrozno sie zrobilo wiec i niebo klarowne i w zwiazku z tym piekne zachody slonca

Przepiękna ta fotka.. Pozdrawiam przedświąteczne.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies