Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Basilikum 18:53, 26 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
https://naehtalente.de/atemschutz-naehen/

Zbyszku strona po niemiecku ale jak popatrzsz na brazki i troche przetlumaczysz w googlach todasz rade. Tam w polowie strony pisze Download i jak klikniesz to masz wykroj do wyrukowania.
Mi sie ten wzr najlepiej podoba, bo latwo sie szyje i maseczka dobrze do twarzy dolega a to warzne jest. W okilicy nosa wkladam drucik, by lepiej lezala. W nia mozna wlozyc lignine albo recznik papierowy


Magda no la mnie tez katastrofa, cos tam po bokach gadaja, bo mi maz mowil, ze kolega z autobusu brzydko o paniach mowil, ze leniwe i takie tam. Ale zeby sie ktos poskarzyl nie slyszalam.

Cos tam inernetowo probuje ale bez skutku
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
zbigniew_gazda 20:09, 26 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11162
Bardzo dziękuję Iza. Widziałem wykroje i pewnie jutro coś pomyślę nad uszyciem.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 04:49, 27 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
zakaz zgromadzen nas chyba nie dotyczy, my jestesmy z jednego gospodarstwa domowego i bedziemy robic co chcemy



cosik cyknelam w przelocie ale kolory mi jakies blade wychodza

Świetne te kaczory
Słonko ostre, to zdjęcia tak wychodzą.
Czytam o przedszkolu, masakra!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
pestka56 11:56, 27 mar 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Niestety ludzie są jacy są
A rodzice... Dzieci często nie mówią o tym co dzieje się w przedszkolu, czy szkole. Uważają, że to normalne skoro dotyczy wszystkich. Gdyby rodzice wypytywali, to pewnie by powiedziały, ale najczęściej pytanie ogranicza się do „jak było w ...”.

Czarny kocurek w taxedo, jak moja Theano
____________________
Kasia
pestka56 12:55, 27 mar 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
NO, właśnie się wkurzyłam maksymalnie
Od dłuższego czasu subskrybuję newsletter tkaniny.net i dziś dostałam info, że mają przeciwdrobnoustrojowy Jersey Albstoffe Shield. Natychmiast zajrzałam, żeby kupić i wyprzedane psia kość
Iza, tobie na maseczki też może być przydaty, a może u ciebie jest w sprzedaży. Dlatego piszę i info o tym co to jest:


„Jest wykonany ze specjalnych włókien o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych i zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii. Dzięki temu tkanina nadaje się do produkcji maseczek na twarz.
Hamuje rozmnażanie się drobnoustrojów, w tym przypadku bakterii. W wyniku tego wirusy mają mniej korzystne podłoże, chociaż włókna Trevira Bioactive NIE mają działania przeciwwirusowego.
Najczęściej materiał jest stosowany przez lekarzy i w produkcji odzieży medycznej. Jakość materiału potwierdzono na podstawie długotrwałych badań Instytutu Hohenstein.
Zalety:
• w 93% jest wykonany z przeciwdrobnoustrojowych włókien Hightech Trevira Bioactive i w 7% z elastanu
• elastyczny, oddychający i wytrzymały materiał
• materiał utrzymuje temperaturę ciała i jest przyjazny dla skóry
• Oeko-Tex Standard 100
• nadaje się do wielokrotnego użytku
• materiał można prać w temperaturze 95°C! Ze względu na doskonałe właściwości podczas prania w wysokiej temperaturze materiał nie traci fasonu ani koloru.
Chwilowo materiał jest dostępny tylko w kolorze białym, ale wkrótce pojawi się wiele kolorowych wzorów, dzięki którym dowolnie spersonalizujesz swoją ochronę twarzy!”

____________________
Kasia
Basilikum 14:31, 27 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Kasiu mysle, ze rodzice widza co chca widziec, bo np jak odbieraja dzieci to przeciez widac, ze panie zawsze stoja razem i potkuja i ze zadna z dziecmi sie nie bawi.

Nie znalam tego materialu na naszych forach szyciowych wszyscy szyja poprostu z bawelny. Ja zrobilam przerwe, bo tyle osob szyje a moj ogrod mnie bardzo potrzebuje.

marwi mnie, ze w naszym powiecie juz 170 osob chorych
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 16:27, 27 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
popracowalam w ogrodzie, posadzilam truskawki i przesialam troche kompostu.
To miejsce gdzie bedzie nowa rabata wysypalismy piachem, teraz rozrzucam tam kompost i potem dorzuce jeszcze obornika owczego. Tam jest straszna glina. Wiec po tych wszystkich zabiegach przekopiemy i posiejemy facelie. Nasadzenia beda za rok, w tym czasie pozormnazam roslinki przemysle co i gdzie, o i moze kupie jakies drzewko czy krzaczek

czy ja dobrze kombinuje??
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 16:58, 27 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
A nie mogłabyś tam posadzić ziemniaków? Bardzo dobrze spulchniają ziemię
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 17:18, 27 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
moze i bym mogla ale facelia ladniej wyglada
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 18:11, 27 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Oj tam, oj tam, ziemniaki też ładnie kwitną
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies