Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Anda 11:38, 26 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
O, a jakie to byly? Metody pruskie, zimny chow, co nas nie zabije to nas wzmocni?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 12:56, 26 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
np to, ze polaczono grupy i w jednej grupe sa dzieci od 10 miesiecy do 6 lat i wszystki dzieci robia to samo. Te same prac plastyczne, te same piosenki, te same opowiadania. W grupie jest 39 dzieci i 6 osob personelu.
Jak wchodzimy do ogrodu (od listopada bylismy moze z 8 razy -wszedzie indziej gdzie pracowalam codziennie, nawet jak deszcz padal) to wszyscy czekaja az ostatnie dziecko sie ubierze. Wiec te, ktore sa pierwsze stoja w pelnym rysztunku nawet 20 minut. Przy jedzeniu to samo kto pierwszy zje musi czekac az wszyscy sa gotowi, dopiero moze wstac -czasami z polgodziny to trwa. Kto nie potrafi siedziec cicho jest upominany. Personel malo bawi sie z dziecmi, raczej stoi i obserwuje i dskutuje... duzo by opowiadac. Ja nie chce do czegos takiego mojej reki przykladac.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 13:03, 26 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Katastrofa rzeczywiście. Też bym nie chciała tam pracować, ani nawet mojego dziecka oddawać.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 13:38, 26 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
ja nie rozumiem dlaczego rodzice tego nie widza

Teraz tylko mam nadzieje, ze bede mogla na swoim jakos przasc W troche glupim momencie zlozylam to wypowiedzenie juz mi tak dobrze szlo ze sprzedaza
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 17:00, 26 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
zakaz zgromadzen nas chyba nie dotyczy, my jestesmy z jednego gospodarstwa domowego i bedziemy robic co chcemy



cosik cyknelam w przelocie ale kolory mi jakies blade wychodza
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
antracyt 17:06, 26 mar 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11634
Basilikum napisał(a)
zakaz zgromadzen nas chyba nie dotyczy, my jestesmy z jednego gospodarstwa domowego i bedziemy robic co chcemy



Ale wesołe towarzystwo
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basilikum 17:26, 26 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
antracyt napisał(a)

Ale wesołe towarzystwo

cholery jedne nauczyly sie przelazic przez plot i latam wieczorem po calej wsi by je znalezc i zamknac przed lisem

nastepny cholera
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
greg66 17:28, 26 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Izo towarzystwo masz przesympatyczne i bardzo urokliwe

Pozdrawiam, trzymajcie się w zdrowiu
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Magleska 18:18, 26 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Iza …..Fajne te Twoje zwierzaki ....kwiatuchy cieszą oczy

przedszkole …...brak słów ….,że też rodzice nic nie reagują ….


może swoje śliczne uszytki będziesz internetowo-wysyłkowo sprzedawać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
zbigniew_gazda 18:19, 26 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11162
Poczytałem o maseczkach, o przedszkolu o ptaszkach i kotku he he he. Trochę w zły czas odeszłaś z pracy. Życzę Izo aby jakoś się ułożyło. Maseczki świetne. Z jakiego materiału szyjesz? Podeślij link z wykrojem bo dla mnie maszyna do szycia to nie nowość.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies