Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Agi2006 22:47, 16 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiola ss już mają u Ciebie takie owocki???? U mnie jeszcze zielone A chętnie bym skubnela bo baaardzo je lubię

Ps.Fajne te żółte czosnki. Nie widziałam jeszcze takich.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiolka5_7 23:02, 16 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20521
Wiaan napisał(a)
Dumam nad werbeną przy hortensjach, ciekawe czy ją polubię Stipa u mnie wysiała się na różance, trochę siewek wsadziłam do doniczki zobaczymy czy się przyjmie. Ja ją nawet lubię plewić


Werbena w masie jest cudna możesz siewek nie polubić

Stipa to trawka to pewnie spoko się ja plewi.Zobaczymy czy za rok znajdę siewki ,bo ładnie wszystkie zakwitają
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 23:03, 16 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20521
Wiaan napisał(a)
Wiola zrobiłabyś fotkę swidosliwy w całej okazałości jak teraz wygląda? Chciałabym komuś pokazać
ok jutro
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 23:03, 16 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20521
Agatorek napisał(a)


Wszystko mam, także może będzie dobrze . Jeszcze trochę musi poczekać
Na pewno !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 23:06, 16 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20521
Agi2006 napisał(a)
Wiola ss już mają u Ciebie takie owocki???? U mnie jeszcze zielone A chętnie bym skubnela bo baaardzo je lubię

Ps.Fajne te żółte czosnki. Nie widziałam jeszcze takich.


Dziś zauważyłam jak się zarumieniły niektóre...
twoje też za chwilę dojrzeją,masz ich kilka to będzie co pojeść też bardzo je lubię

No fajne te czosneczki też nie widziałam takich
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Martka 23:39, 16 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Buki, szałwia i hakonechloa - to połączenie jest niesamowite! Uwielbiam! Żółte czosnki? Nie widziałam, ale czemu nie? Też zaczynam lubić żółty
Liviaa 02:39, 17 cze 2022


Dołączył: 21 mar 2022
Posty: 192
Cześć Wiolu
Przywiało mnie tu z innego wątku i zostaję, bo bardzo mi się podoba. Będę śledzić na bieżąco, bo archiwalne wpisy to sobie zostawię na długie zimowe wieczory
Dlatego wybacz jeżeli gdzieś już było: z czego masz tutaj obwódkę? Masz może zdjęcie z bliska?

Wiolka5_7 napisał(a)





Hakonki masz przecudnej urody, szukam od początku sezonu i same bidy w szkółkach, przez internet pewnie jeszcze gorzej. Marzą mi się łany jak twoje...

Pozdrawiam
____________________
jak powstaje ogródek u livii
Wiolka5_7 08:08, 17 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20521
Martka napisał(a)
Buki, szałwia i hakonechloa - to połączenie jest niesamowite! Uwielbiam! Żółte czosnki? Nie widziałam, ale czemu nie? Też zaczynam lubić żółty


Też mi się podoba to trio Martuś ( molinia nie hakone ),chociaż będą tu zmiany.. szałwia pójdzie do mamy a zastapię ja kocimiętka,bo denerwują mnie ciągle siewki szałwii. Zostawię tylko Caradonnę na 4 rabatach

Ja lubię żółte hakonki i trzmieliny , więc te czosnki teżi się podobają fajnie że i ty zaczynasz lubić ten kolor
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 08:19, 17 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20521
Liviaa napisał(a)
Cześć Wiolu
Przywiało mnie tu z innego wątku i zostaję, bo bardzo mi się podoba. Będę śledzić na bieżąco, bo archiwalne wpisy to sobie zostawię na długie zimowe wieczory
Dlatego wybacz jeżeli gdzieś już było: z czego masz tutaj obwódkę? Masz może zdjęcie z bliska?




Hakonki masz przecudnej urody, szukam od początku sezonu i same bidy w szkółkach, przez internet pewnie jeszcze gorzej. Marzą mi się łany jak twoje...

Pozdrawiam


Część Livia
Fajnie że do mnie wpadłaś
Miłej lektury zatem...

Pytaj o co chcesz,nie ma sprawy...

Tutaj mam obwódkę z cisa Repandens.Posadziłam ok.3 lata temu i już jest ładny żywopłocie,super rośnie
Tu w marcu ja dobrze widać.Przed i po cięciu




A jeśli chodzi o hakonki to też kupowałam bidy w doniczkach p9 i urosły wielkie ,tylko trzeba czasu i cierpliwości

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 08:45, 17 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5227
Wiola wiesz, że te dzielone hakonki po deszczu zaczęły prostować źdźbła
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies