Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

olciamanolcia 08:30, 15 gru 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7073
Nie no i czarna choinka u Ciebie Świetna Zaimponowałaś mi
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiolka5_7 12:36, 15 gru 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Martka napisał(a)
Świetne te ozdóbki! Zieleń plus czerń i srebro, elegancja. A u mnie w tym roku bez choinki. Cieszę się z jednego, że nie będę musiała jej rozbierać mało jest rzeczy, których tak nie lubię


Dzięki Martka

Wiadomo lepiej ubierać choinkę niż rozbierać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 12:37, 15 gru 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
olciamanolcia napisał(a)
Nie no i czarna choinka u Ciebie Świetna Zaimponowałaś mi


Ta czarna to kupiona na kiermaszu charytatywnym ♥️
Czerni we wnętrzu mam sporo, uwielbiam

A zielona żywa panna będzie w sobotę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwonka 21:33, 15 gru 2022


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Ja już byłam z siebie taka dumna, że od września panuję nad słodkim, niestety w Lidlu pojawiły się ulubione pierniki w czekoladzie z opłatkiem, no i przepadłam. Potrafię zjeść paczkę na dzień, dramat. Dobrze, że to towar sezonowy Podziwiam Cię za silną wolę.

Świetnie ci wyszły choinki, są śliczne, proste a zarazem eleganckie. To gałązki jagodziny?
Fajne są też gwizdki na czubku, z czego je zrobiłaś?
Jeśli pozwolisz pokażę zdjęcia koleżance. Miałam pomóc jej zrobić coś na stoliki do hospicjum a takie choineczki byłyby idealne, nie za duże.
Znalezienie mchu w tych zaspach będzie problematyczne Ja wczoraj byłam biała jak bałwan po polowaniu na gałęzie. Ale w sumie to fajna taka adrenalina, drobnostka a tak cieszy.

Na dzień kobiet kupiłyśmy z koleżanką bilety na koncert, ale wkrótce moje urodziny, takie konkretne Na pewno na liście będzie sekator





____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Wiolka5_7 21:56, 15 gru 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Iwonka napisał(a)
Ja już byłam z siebie taka dumna, że od września panuję nad słodkim, niestety w Lidlu pojawiły się ulubione pierniki w czekoladzie z opłatkiem, no i przepadłam. Potrafię zjeść paczkę na dzień, dramat. Dobrze, że to towar sezonowy Podziwiam Cię za silną wolę.

Świetnie ci wyszły choinki, są śliczne, proste a zarazem eleganckie. To gałązki jagodziny?
Fajne są też gwizdki na czubku, z czego je zrobiłaś?
Jeśli pozwolisz pokażę zdjęcia koleżance. Miałam pomóc jej zrobić coś na stoliki do hospicjum a takie choineczki byłyby idealne, nie za duże.
Znalezienie mchu w tych zaspach będzie problematyczne Ja wczoraj byłam biała jak bałwan po polowaniu na gałęzie. Ale w sumie to fajna taka adrenalina, drobnostka a tak cieszy.

Na dzień kobiet kupiłyśmy z koleżanką bilety na koncert, ale wkrótce moje urodziny, takie konkretne Na pewno na liście będzie sekator



Pierniki sezonowe,więc od okazji można zjeść.Nie ma co przesadzać i wszystkiego sobie odmawiać
Ja też Cię podziwiam, że tak długo wytrzymałaś

Tak choinki zrobiłam z jagodzin dzięki! a gwiazdki zrobiłam z rolek z papieru toaletowego uwielbiam DiY i recykling



Będzie mi miło Iwonko,pokaż koleżance mchu nie szukałam ,uciekam gałązki świerka i położyłam w doniczkach

Fajną miałaś adrenalinę

To super prezent będzie ,jak znalazł dla ogrodniczki

Jak będzie na plusie i zniknie śnieg,to mam zamiar wypróbować mój nowy sekatorek i obciąć kwiatostany hortensjom,bo teraz wszystkie leżą plackiem a niektóre już fruwają
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 08:12, 16 gru 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Znowu śnieżyca :-/ będzie trzeba znowu odśnieżać... Szczerze mam już dość śniegu a tu jeszcze cała zima przed Nami, ech

U kogo jeszcze taka pogoda?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
olciamanolcia 09:59, 16 gru 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7073
Wiolka5_7 napisał(a)


Ta czarna to kupiona na kiermaszu charytatywnym ♥️
Czerni we wnętrzu mam sporo, uwielbiam

A zielona żywa panna będzie w sobotę


Ja tez czerń uwielbiam- u mnie jej przewaga w domu
My tez w sobotę jedziemy po Damę Jak się wyrobię to w niedzielę ją odzieję oczywiście w czarne bombki ale najpierw muszę pierogi polepić
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiolka5_7 19:56, 16 gru 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
olciamanolcia napisał(a)


Ja tez czerń uwielbiam- u mnie jej przewaga w domu
My tez w sobotę jedziemy po Damę Jak się wyrobię to w niedzielę ją odzieję oczywiście w czarne bombki ale najpierw muszę pierogi polepić


Extra!
Miłego lepienia i ubierania
Pokaż koniecznie tą odzianą damę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
ElzbietaFranka 10:33, 17 gru 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
A ja jadę na wieś popatrzeć i lampki na zewnątrz rozwiesić.
Sypie śniegiem od gidz 6 rano, bardzo lubię jak sypie. Nareszcie biali. Po niedzieli ma być odwilż może to pomyłka.

Przywiozę czerwone gałązki derenia i sosnę zacznę coś działać. Na razie mam zakupu zrobione dzisiaj w Lid..u.
Wszystko świeże popakowane data 26.12. Niestety jak wszędzie drogo, ale jak żyć bez rybek na wigilijnym stole i reszty łakoci.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Wiolka5_7 20:52, 17 gru 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
ElzbietaFranka napisał(a)
A ja jadę na wieś popatrzeć i lampki na zewnątrz rozwiesić.
Sypie śniegiem od gidz 6 rano, bardzo lubię jak sypie. Nareszcie biali. Po niedzieli ma być odwilż może to pomyłka.

Przywiozę czerwone gałązki derenia i sosnę zacznę coś działać. Na razie mam zakupu zrobione dzisiaj w Lid..u.
Wszystko świeże popakowane data 26.12. Niestety jak wszędzie drogo, ale jak żyć bez rybek na wigilijnym stole i reszty łakoci.


Fajnie

Ja lubię jak śniegu jest akurat,ale jak jest go za dużo jak teraz i sypie od niedzieli ,to już nie mogę patrzeć na ten śnieg. Tak po niedzieli odwilż, będzie chlapa, ale przynajmniej nie będzie trzeba odśnieżać codziennie. U mnie na pewno śnieg do Świąt cały nie zginie ,bo mam kupy wysokości ogrodzenia

Ja jeszcze zakupy mam do zrobienia.Tak drogo wszędzie ,ale też lubię rybki i łakocie w Święta
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies